Pogledaj jedan post
Old 18.11.2008., 00:50   #16
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
zanima me nekoliko stvarcica jer eto nekak popricati o tome s ginekologicom koja si je ok s mojom mamom.. prvo bih ipak tu...

???????????? I, onda kazem nesto krivo???!!!
mama zna o mojim problemima sto se tice menstruacije i jajnika i ne zna ni sama na koje bi jos pretrage mogla otici da se to rijesi, o vadenju maternice nismo pricale nego su me zanimala iskustva sa zenama koju su to prosle je rjedno je pricati o mogucnostima a drugo je to proci. moja mama to nije prosla niti itko u blizoj obitelji kod koga bih se mogla na kraju krajeva i raspitati, uostalom zato forum i postoji. ginekologica mi i nije bas na mjestu,a njena sestra je lajava i svima sve isprica i svi sve znaju i iz tog razloga ne zelim s njom popricati jer ne zelim da njezin cijeli dom zdravlja zna da joj kcer eto samo tako zeli nesto vaditi kako ti to kazes. a forum su nickovi.

uostalom ako ti ovo ne pase ne moras pisati po ovoj temi. kao sto niti znam sto si prosla u zivotu niti me to zanima, jednako vrijedi i za tebe. i tvoja prica cijelo vrijeme drzi da je zena bez jajnika nista. sam si napisala da se sve zene trude to zadrzat.
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom