Pogledaj jedan post
Old 06.11.2011., 22:56   #41
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
zaboli me kurac za optužnicu. oću radit, oću imat love, oću imat stan, hranu, putovat...oću imat sređeno pravosuđe, upravu, administraciju, zakone...
Dok god se pjene usta velikim "domoljubima" na ovakve teme, do tada će nas i dalje guzit HDZ i slične organizacije čijih je pola članova pred vratima zatvora. Ne znam kako jedan prosječan HDZ-ovac ili HSP-ovac ne razumije da ćemo svi prije ili kasnije završit na groblju. Rodiš se, proživiš taj život i onda umreš. Zar nije bolje proživit taj život kao čovjek, uživat, radit, imat djecu, prijatelje... nego bit pun mržnje prema svemu različitom od sebe, stalno se vraćat u prošlost, pričat o komunistima, ustašama, BBB-u, Torcidi, pederima...
Daj stvarno nađite život
Odgovorit ću na drski post . Pripisat ću to tome , da si vjerojatno mlad i da ti je pun .urac više istih trakavica i laži od kvazi političara . Slažem se da je hdz-e i veći dio hsp - a , te drugi hdz-e iliti sdp , sa velikom većinom RH stranaka i zastupnika - KRIMINAL i debilana . No ...

Tebe zaboli kurac za optužnicu , no ima desetke tisuća ljudi pogođenih ratom , kojih ne boli zbog toga , već što obrijani četnici ponovno siluju svoje žrtve .

Optužnica je izuzetno bitna i sa povijesnog aspekta , a ti imaš hrpe tema u kojima češ pokušati opisati svoje nezadovoljstvo .
Slažem se sa hrpom toga što si napisao , no krivo si i na krive krenuo ... I sam radim , pa neradim , za bijednu crkavicu , a štaš kad nemamo veze . No , to me ne čini manje čovjekom i da moram pljuvati po necemu Svetom .

Neće ti nitko lažiranjem i sa ovim garniturama komunističkih i post komunističkih političara , dati da živiš dalje od dužničkog ropstva , jer su sada ti bivši komunisti "vrli" kapitalisti . I u svakom sistemu se snađu kako vitar puše . Za sve one koji su ti omogučili da i danas , jučer , sutra , pišeš i udišeš zrak , a ne da nas većina gledatravu odozdo , malo poštovanja !

I nađi si život bez preskakanja istine , jer tako nećeš doživjeti uspješan život i u poslovnom i moralnom smislu . Tko god da jesi .
Pišemo o našim ne tako davno , izgubljenim mladostima i prijateljima , rođacima , njihovim životima što ih prekinuše srpski smradovi - http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...gsJRHQ&cad=rja

Quote:
accident kaže: Pogledaj post
Ne sam da nisi fulao temu negu si u najvećem dijelu sublimirao sve ono kaj su se drugi forumaši na ovoj i na drugim temama pokušavali napisati. Zato, palac gore!

Svi vi imate pravo na svoje mišljenje , no ne i na skakutanje na krivoj temi , off ste jako , imate hrpe tema o svemu što vas muci .

Kaži svim ovim žrtvama da neće nikada makar samo spomenuti , a kamoli biti procesuirani njihovi krvnici i mučke srpske ubojice . Pišam se i na sve stranke , koje su malo ili nimalo radile na dignitetu domovinskog rata i žrtava .

A posebno na sve one koji su potkradali RH i još to rade .

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...-MPiqA&cad=rja

Svi ovi lopovi kvazi Hrvatska "gospoda" , liječnici i nadri veličine, elita , pa i vas dvojica , namjerno ili ne , došli ste na ovu temu , znate sami zašto i pljunuli na sve žrtve .

Stvarno si nađite zrnce života drski pljuvači .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom