Pogledaj jedan post
Old 30.06.2004., 08:47   #6
e, cure - trebate vidjeti ženu u parfumeriji..hmmm..ne znam kak se parfumerija zove, ali je odmah blizu križanja ilice i gundulićeve..mala parfumerijica na desnoj strani (ako se gleda prema trgu), u izlogu uvijek imaju Pupine proizvode...ženska je srednjih godina, plava i dosadna..

DAKLE!

ja od nje doslovno imam vijetnamski sindrom! a neki me mazohizam (ili ljubav prema Pupi) natjera da tamo odem bar jednom godišnje..

žena je neizdrživa! neće te pustiti van! ona to odbija! ona će daviti i daviti i daviti i preporučivati i prepriječiti ti put prema izlazu i tako sve dok ne počenš vrištati! ja prije jedno mjesec dana:

(kupila sam pupino sjenilo za 150 kn i bourjoisovo za još 100tinjak i nisam imala više niti kinte!)

"Imam Vam fantastičnu olovku..baš uz to ide saaaaavršeno! gledajte!"
"Ne hvala, nemam stvarno više novaca i imam sve drugo što mi treba!"
"Ali odlična je - vidite nijansu! dajte mi ruku da probate"
"Još jednom hvala, ali nemam novaca niti namjeru kupovati išta još"
"Joj, znate kaj..maskara jedna divna - evo sad ćete vidjeti!"
"Ne. Zaista Vam hvala. Ne želim."
"Jeste čuli za ovaj novi parfem! I cijena je fenomenalna.."
"NEMAM NOVACA! NAPLATITE MI OVO! NEĆU NIŠTA VIŠE!"
"Ma to Vam je samo 300 kn..dajte pričekajte sad ću vam pokazati.."
"NEEEEEEEE!"
"Šiljilo?"
"NE!"
"Ruž sa usne..ma predivan je! A ta Vam se boja baš sad nosi.."
"Jel Vi mene čujete?! Nemam novaca, ništa ne želim, naplatite mi ovo i pustite me van!"

i tako je to išlo još neko vrijeme dok ja nisam dobila kompletni slom živaca i počela iz petnih žila urlati kako mi je nje već dosta, kako mi je muka ući u ovu parfumeriju zbog njezine napasnosti, kako sam sve žive upozorila na nju, kako ću ih dati u novine, kako sad ne bih najradije uzela ni ovo..itd..

e ne znam jeste li imale bliski susret s njom, ali bjeeežite..još nijednom nisam prošla bez te scene u tom dućanu
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom