Pogledaj jedan post
Old 08.01.2012., 14:16   #39
Quote:
Zlatorepa kaže: Pogledaj post
Potpisujem, ovo je istina. Dobar dio muškaraca koje znam nikako da se otrgne od mame ili roditeljske kuće, ili studiraju sto godina i svi su im krivi... Cure rano skuže da se treba osamostalit i neće živjet sa starcima. Meni bi bilo nezamislivo da sa 30 plus živim sa svojima, ali stvarno ima ljudi kojima to unatoč dobrim primanjima ne smeta i ne žele se osamostalit, naravno da to ženama smeta. I nije to da frajer mora imat stan ili ne znam što u 25-oj, nego neku viziju i plan budućnosti i da ide u pravcu da to ostvari. Znači, ono zaposlim se, ok živim sa starcima al kroz xy god namjeravam to i to... Mislim da je primarna potreba svakog čovjeka da ima krov nad glavom i da je samostalan. Znam ljude koji kukaju em je država ovakva i onakva, ništa se ne može napraviti, a sjede po kavama i govore jedno te isto već 5 god umjesto da nešto poduzmu, pa svakoj normalnoj ženi bi to smetalo.
Interesantna su ta generaliziranja i svrstavanja žena u ladice-ak je sve stekla svojim radom neće imat muža jer je karijeristica, ak ne radi i frajer ju financira onda je sponza, uglavnom kak god da okreneš ne valja
To ti je to i moš se slikat, žene su bića koje trpaju materijalno na prvo mjesto.... i jebiga. Ak već sada nemaš para, onda moraš imat strategiju, viziju i misiju kako imat za par godina, a ekonomske prilike uopće ne igraju ulogu... ne, ne sve je u glavi, kupiš knjižurdu s naslovom "Tajna" i konstantnim brijanjem na uspjeh i pozitivnim afirmacijama zaradiš brdo para ili bar dobiješ psihozu u kojoj misliš da si bogat. To kaj se cijeli svijet raspada to nema veze jer Kozmo veli da je primarna karakteristika partnera bit samostalan... e da bar ja živim u istom filmu, bilo bi mi lakše.
single coil is offline