Pogledaj jedan post
Old 13.01.2011., 01:56   #44
Nije istina, da današnji šamponi za rast kose nisu učinkoviti . Ja potvrđujem da jesu i kvalitetni su ako birate one malo boljeg brenda i naravno nešto skupljeg .
Ja sam se osobno uvjerila u djelovanje, šampona,losiona, i sprejeva za poticaj rast kose . Koristila sam gotovo sve, dok mi sve nije dosadilo, pa bih sad htjela opet nešto nepoznato. Imala sam šok u glavi i na glavi nakon farbanja,blajhanja,ekstenzija, i svih loših frizura koje su utjecale na njezin daljnji rast kose. Kasnije sam pustila kosu na miru, i sporo je rasla kao inace,no kad sam pocela korisiti šampon Schwarzkopfa dr.hoting roza bočica,mirišljave prozirne emulzije kao žvakača guma i to u kombinaciji s losionom zelene emulzije marke KRON , moja kosa nakon tocno mjesec dana se preporodila , nakon ekestenzija vrhovi su izravnati,kosa, ispucalim vrhovima ni traga, dobila sam novu kosu mekana,podatna sjajna, a kad se korijen kose oporavi logicno je i da mi je i brže narasla do 2x više nego inace .
No kada sam sve manje vise isprobala, pa cak i one ogavne merz dražeje tu sam spiskala novce na 3-4 bočice zaredom, ne hvala više , gutati te tablete, nije pametno a istina je da su svi sastojci potrebni koji su na poleđini bočice navedeni, ali svakako te tablete dulje od mjesec dana ne bi trebalo korisiti, koristila sam još jedne od naturala pivski kvasac, od njih nije bilo rezultata, no merz su djelovale donekle dok sam ih koristila .
Samo jedan savjet cu dati iz kojeg sam ponesto pametno napokon naucila !
Ni u ludili nemojte pocet prckati po kosi, minival,ekstenzije,stalno blajhanje i sl. pokvarit ce te kosu na duzi vijek , pa nema plakanja poslije .
Uglavnom , pokušajte sa ovim subrina losion, nivea for men, balea men, fitoval nije dobar meni, masti mi kosu.
Neto skuplje je i jako,jako dobro evo sad ih reklamiram to su definiitvno KRON PROIZVODI ZA KOSU . Stoje iza svake svoje napisane rijeci
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom