Pogledaj jedan post
Old 16.07.2006., 23:30   #11
Quote:
Ona007 kaže:
Imam jednog frenda, frenda koji mi je nekad davno davno bio momak.. Iako se radi o ekstremno zgodnom i privlacnom muskarcu prema njemu ne osjecam nikakav seksualni poriv (iako se nekadasnaj veza zasnivala na puuuuno nezaustavljivog seksa pitaj boze kako i gdje sve ne), danas ga ne gledam tim ocima.. nesto se nekad davno promijenilo u mojoj glavi, neka sklopka koja odredjuje osjecaje prema njemu i ostavilo prostora nekom totalnom fizickom mrtvilu..
pa meni se desilo sa dva decka, naime obadva su mi bili strahovito napeti, sex samo takav, svaki dan nekoliko puta, mjesto i vrijeme, nebitno i neupitno! I ono sta znam da me totalno ohladilo od njih, i to sexualno je to sta su nakon prekida ispali takvi jadnici! Ne volim psihicki nestabilne osobe, samo one izuzetno jake kod mene prolaze, a ova dvojica na su u konacnici ispali takvi jadnici, da uprkos tome sta je sex bio super-mrak, kad bi jos jednom s njima nesto imala, osjecala bi se kao da sam se sama po sebi posra*kala!mogu ja s njima komunicirati, to i radim, cuga, prica, ali nista vise od toga, jer su za mene inferiorni, pa prema takvoj osobi, bez obzira koliko zgodno ektremna bila ne bila, jednostavno ne mogu osjetiti nikakav sexualni poriv.
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom