Pogledaj jedan post
Old 23.05.2012., 13:04   #77
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Nemoj nista povlaciti, neka me banuju,neka nepravda dodje do izrazaja i sluzbeno,nepoznati je rekao da je Allah glup sto je najveca uvreda za muslimane,pa sam rekao da izbjegavaju raspravu sa njim i svim takvima jer izazivaju samo prepirku,stojim iza toga,ponosan sam na taj post,a uostalom takvih primjera ces na ovom forumu naci mali milion,samo sto vi ne provjeravate.

Da ste vi reagovali na to ja nebi morao nista napisati jer sam vec prijavljivao te uvrede,tako da...nemam vise sta reci,banujte za stalno ako zelite i to je to

i da,nemoj da brises moje pojasnjenje zasto sam napisao,to si duzna ostaviti,predstavljajuci stvari tako kao sto ste vi naveli rekao bi covjek da sam prekrsio neki drzavni zakon,banujte me ali nemojte da brisete ova dva posta.Hvala!
Naime, nisam po pravilma nase podforumske knjige zalbe i to pravila stoje kao top tema tu na pdf-u. Manje-vise s tim su forumasi uglavnom ovdje i upoznati, ali kao sto rekoh, bas radi ozbiljnosti stvari, ostavila sam. Pricekajmo admina.


Quote:
5) Podnositelj žalbe ili prijedloga ima pravo na jednu repliku na odgovor moderatora. Dakle, samo na prvi dobiveni odgovor se smije davati dodatno pojašnjenje. Beskonačne rasprave bi zakrčile temu i smatrat će se spamom.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline