Pogledaj jedan post
Old 04.01.2008., 15:27   #76
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
gadi ti se ako netko nesto odnese doma... ali ako se tim istim bavi u kabini onda je ok?
Hej, cure, evo jedne prodavačice, pa se nadam da ćete mi dopustiti da vam pišem malo i o drugoj strani.

Npr. nije isto da li probaš u kabini ili doma. Meni je jedna žena kupila hlače i nakon dva tjedna ih došla zamjeniti za druge jer su joj bile male. Hlače sam zamjenila i bacila ih jer su bile pune dlaka od neke živine. Da ste vidjele te hlače u trgovini vjerovatno bi zvale inspekcije. A šta da radim s njima? Odnesem ih doma i operem? Pa da netko skuži i optuži me da prodajem nošenu robu.

I meni iznad pulta stoji natpis da se za kupljenu robu novac ne vraća. Prije par mjeseci mi je bio inspektor u trgovini i rekao ovako:
Ovo morate nadopuniti. Ukoliko je odjeća koja se vraća u redu, to stoji, ali ukoliko IMA NEDOSTATAK bilo kakav kupac ima pravo na zamjenu, ili ukoliko to želi na povrat novca.
Tako da mahanje inspekcijama...
Pitao me za načine plaćanja. Kad je vidio POS je pitao da li dajem popust na gotovinu jer da to mnogi rade kad imaju kartično poslovanje i ako se daje popust na gotovinu da to mora bit vidno istaknuto - negdje sam pročitala gore da je to upitno, pa eto.
Sparky xx is offline  
Odgovori s citatom