Pogledaj jedan post
Old 02.09.2008., 21:35   #76
Sindrom policističnih jajnika (PCOS) i trudnoća

u veljači ove godine mi je dijagnosticiran sindrom policitičnih jajnika, i ginekologica mi je rekla kako mi LH nije previsok što bi trebalo značiti da mi vjerovatno ne izostaje ovulacija. moj normalan ciklus je od 45 do 50 dana, a ovulacija mi nastupa tek oko 30 do 33 dana ciklusa, u najboljem slučaju. često se dogodi da mi zbog najmanjeg stresa ciklus produži, tako sam tijekom 2007. imala dva najduža ciklusa u zadnjih 5 godina, trajali su 90-ak dana.
pošto smo mm i ja počeli raditi na bebi početkom godine pitala sam doktoricu hoće li mi to stvarati probleme (pošto je jedan od glavnih simptoma PCOS-a poteškoća pri zaćeću), ona mi je rekla da se to ne može predvidjeti, ali kako imam 'samo' 26 godina nema smisla da odmah mislimo najgore. danas 5 ciklusa kasnije, mm i ja pokušavamo ubost O svaki put, i uspilo nam je 4 puta, ali ništa. ovaj mjesec planiram se uhvatit svih mogućih pretraga koje slijede.
zanima me jeli netko od vas imao iskustva s ovim i kakve ste vi dobivali savjete? isto tako me zanimaja ima li tko od vas kome je postavljena dijagnoza i nakon toga je ostala trudna?
hvala
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥

Zadnje uređivanje mufloncic : 02.09.2008. at 22:35.
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom