Pogledaj jedan post
Old 08.04.2017., 09:03   #21
Quote:
A tvoja pravna edukacija je stečena gdje?
Eto tu je u opisu teme Moja pravna edukacija pokazana je crno na bijelo, dok smo sa druge strane vidjeli navodno "pravno educirane" kako iznose samo uvrede i stvari potpuno nepravne i nepovezane sa temom. Na svako pitanje sam odgovorio.

Quote:
Vrhovni sud SAD kaže da je pravo na korištenje ceste nešto što se ne može bezrazložno onemogućiti. Nigdje ne govori da ti ne treba vozačka dozvola da voziš po javnoj prometnici.
Da bi mogao dobiti državne registracijske tablice moraš licencirati vozilo. Nije stvar toliko u vozačkoj koliko u prometnoj dozvoli gdje se upisuje do kada je vozilo registrirano. Sud je utvrdio da se automobil NE MORA licencirati kako bi se koristile ceste, tj kako nije potrebno imati registarske oznake jer registarska oznaka je licenca. Možeš li registrirati/licencirati auto bez prometne? Ne možeš. P.S. Vozačka je druga tema, naravno da čovjeku nije potrebna licenca-vozačka da bi vozio, no pitanje vozačke je drugi spor, odvojen od pravne argumentacije u kojoj je činjenica kako ne treba imati licencirano vozilo tj prometnu. Da skratim, naravno da čovjeku ne treba ni vozačka ni prometna da bi se kretao, no konkretno u ovom sporu sud objašnjava kako nije potrebna licenca vozila, tj državne registracijske tablice za korištenje automobila po cestama, dok se o vozačkoj ne govori.

Quote:
Za početak, ako ne priznaješ Zakon o porezu na promet nekretnina, odakle ti makar moralno pravo pozivati se na Zakon o arbitraži?
Vrlo je jednostavno stoga budi ponizan u traženju informacija a ne agresivan ko sivkić Ne treba meni zakon o arbitraži kao ni zakon o porezu nekretnina - mene se ne tiće niti jedan, s nijednim nemam veze. Zakon o arbitraži uređuje na koji način arbitražni sud može djelovati. Meni odgovaraju uvjeti poslovanja arbitražnog suda te stoga BIRAM nadležnost dati njima. Sud se poziva na zakon o arbitraži a ne ja. Ja se samo pozivam na to da arbitražni sud sudi u skladu sa javnim statutom i pravilnikom tog suda kojem sam/smo dali nadležnost.

Quote:
Naravno,javnu cestu mogu koristit kao biciklist,pješak,gonič stoke,vozač konjske zaprege i ne treba mi vozacka.
Ponovno spin dostojan spin majstora level unlimited, legendary sivkić. Izvrtanje činjenica na ovako jednostavan način školski je primjer spina. Znači nitko osim sivkića nije rekao da biciklisti, pješaci, goniči stoke i slične gluposti trebaju licencu; sud je objasnio kako za nije potrebna licenca za korištenje automobila po cestama. Ako bi želio osporiti tu tvrdnju, morao bi znati dokazati da državne registarske tablice nisu jedan oblik licence, a to ne možeš.

Da znaš čitati zakon sa razumijevanjem ne bi čl 7 deklaracije tumačio tako da on nema nikakvog smisla, cilja niti logike. Dobro prolazim na sudovima, hvala na pitanju, imam dosta iskustva po pitanju ovog što pišem, ZG Holding konkretno gubi sporove, no gube i drugi. Uostalom, ti si zadnji kome ću se "hvaliti" o uspjesima pošto ovdje svaku moju informaciju izvrćeš i pokušavaš prikazati u negativnom svjetlu, vjerojatno zato jer si plaćen za takvo dezinformiranje i spinanje po forumu. Ne mislim na ovu temu, vjerujem da tebe ima po svim temama da siješ nelogiku, neistinu, dezinformacije i spinove i da te lijepo plaćaju za to.

Ponovno spin kao da antartika nije pravno regulirana kao i svaki komadić zemlje, kao da tamo ne postoji nadležan sud. Evo odi za probu na antartiku bez dozvole pa ako te ulove piši nam iz zatvora kako je bilo.

Zadnje uređivanje Nova svijest : 08.04.2017. at 09:14.
Nova svijest is offline  
Odgovori s citatom