Tema: Komarci
Pogledaj jedan post
Old 27.06.2017., 14:56   #103
Komarci nenormalni ubodi

evo ovako, bio sam prije neki dan vanka sjedili u gradu imao sam kratke rebatinke koje su iskidane naprijed, kad sam dosao kući na desnom bedru 6 uboda veličine 5 cm nikad u životu to nisam vidio moji su se doma zgrozili otekla mi je noga na bedru malo jer su se ubodi međusobno povezali, jedan na lijevom bedru, jedan na leđima , 3 ispod pazduha, znači vidi se rupica di sam uboden pari da me neko iglom cjepio, uglavnom 24 sata izad utekline su stajale i dalje, pa sam u ljekarni uzeo mast i sad pomalo padaju ostaju plave masnice kao da me neko šakom tukao podljevi od 4-6 cm .... ono češe me užasno i hebeno neznam šta je ovo, nikad nisam vidio ništa slično ni na sebi ni na ikom koga znam a uboli su me komarci miljun puta, kako je uopće probio kroz rebatinke ili kako se uopće zavukao ispod pa išao od desno bedra na leđa pa na lijevo bedro pa ispod pazduha šta je šetao? ili ih je bilo više pa su me kroz majicu uspili probit nije mi jasno kako je ovo moguće

Zadnje uređivanje fermina-daza : 27.06.2017. at 17:59. Reason: pokraj postojeće teme, on otvara novu :visi:
S0nic is offline  
Odgovori s citatom