Pogledaj jedan post
Old 24.07.2017., 18:35   #6210
WEDDING CITY - dva puta bila jer je tek trebala doći vjenčanica koju sam željela iz kataloga. Prvi put kad sam došla nisu imali gotovo nijednu vjenčanicu koju dijele na fejsu i na letcima. probala sam ih par, ali sve su mi bile loše. Obećali su da će naručiti nekoliko traženih modela te da dođem opet. Drugi put sam navratila bez najave, salon prazan a prodavačice se bune što se nisam najavila i govore: ajd dobro ipak ćemo vas primiti drugi put je bilo puno više novih modela, no cijene skuplje nego po salonima u zg... imaju dosta dizajnerskih, ali većina je njihov dizajn. po meni salon u koji možete otići ako nemate drugih opcija... prodavačica jedna je strašno neljubazna bila dok je druga bila skroz draga.

GLAMOUR SPOSA - splitski dućan koji se svakako isplati posjetiti ako vam je zgodno iznajmiti u splitu, ja sam često dolje pa ne bi bio problem. često imaju i akcije i iznajmi se za 3000 vjenčanica + sva oprema što je super cijena, a haljine su original i čini mi se da redovito stižu nove. prodavačica je draga, a vlasnica nešto manje, ali sve u svemu skroz ok salon, svidjelo mi se. iako nisam našla savršenu

ENVY ROOM - moj konačni odabir... odbijala sam otići tamo jer nisam htjela biti kao većina hrvatskih mladenki ali na kraju ipak otišla.. doživjela ljubav na prvi pogled i došla drugi dan dati kaparu. uzeli su mi mjere i šivana je po meni. puno ljudi me pitalo poslije koliko košta najam tamo. najma nema, samo haljine i vjenčanice za prodaju. sve se šiva po vašim mjerama i morate par puta doći na probu. dečki su preljubazni i simpatični, a krojačice su isto drage. sve pohvale cijelom timu. haljine su jednostavne i prozračne, na dan vjenčanja sam se kretala bez problema tako da provjerite si samo prozirnost kod nekih modela ili tražite dodatnu podstavu
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom