Pogledaj jedan post
Old 17.08.2017., 05:43   #6211
Evo da i ja podijelim svoje iskustvo o trazenju vjencanica

VESNA SPOSA
Nisam ni mislila otići u ovaj salon, no gledajući njihovu web stranicu ipak sam odlučila otići jer sam vidjela par vjenčanica zbog kojih sam se predomislila i rezervirala termin. Kad sam došla tamo, dočekala me stilistica koja je mene i pratnju odvela na drugi kat, dala nam rukavice da možemo pregledavati i odabrati vjenčanice za probu. Okrenula sam se oko sebe trazeći sve te silne vjenčanice jer ono što oni u salonu imaju je minimalno. Ja sam mislila sad ću imati sto tražiti i pregledavati kad ono Od sve te ponude na web stranici tamo ništa. Ali okej, neću još odustati, idem ipak pregledati, dodjem do zadnje vjenčanice i ništa.. Pita me stilistica a što ja tražim? Kazem joj pa ja bi da imala til dolje, a ona kaže pa ima nešto slično i donese mi haljine koje veze nemaju ni s tilom, ni s onim sto ja tražim. Na kraju donese jednu s tilom, a ono til siv i prljav. Probala sam 4 haljine kad je ona rekla da smo probali vec 7-8 haljina i da je bolje da dodjem sljedeci tjedan još jednom pa ćemo tada naći ono sto ja tražim. Mislim ak nema sad, neće bit ni kasnije, al okej. Nije mi se ništa svidalo i ne mislim se vratiti. Onih 70kn je za isprobavanje od sat i pol, ja sam tamo bila niti 40 minuta,ali opet okej. I to ''modno savjetovanje'' koje se sastoji od toga da samo govori da je svaka haljina odlična i bas za mene. Uglavnom, u salonu ništa od onog sto imaju na webu tako da je moj savjet, zovite i pitajte prvo za odredjenu vjenčanicu


ROYAL BRIDE
U ovom salonu potpuno druga priča. Več na prvu dok sam čekala stilisticu sam zaškicnula prema haljinama i oduševio me odmah til koji je bio očuvan i biiijeeel Izabrala sam sama nekih pa sigurno 6-7 vjenčanica i bacila se na isprobavanje. Stilistica je bila fenomenalna i iskrena, nije mi za svaku haljinu govorila da je super već iskreno misljenje. Dvije haljine su mi se jako svidjale i probala sam ih svaku dva puta, kad mi je rekla da ako uplatim akontaciju mogu stavit na čuvanje do tri haljine sto nisam znala da je moguće uopće. Na kraju me oduševila jedna haljina i taj mekani til koji sam si željela i odabrala sam je i tako je moja potraga završena. Sve pohvale i salonu, i očuvanosti haljina te stilistici

ovo je moje mini iskustvo sa salonima i drago mi je da sam tako brzo nasla svoju ''the dress''
Tinkerbell00 is offline  
Odgovori s citatom