Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 22:22   #8756
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo ovdje skoro 3 mjeseca (ljeto, posao, društvo, izlasci...), no vidim ništa se nije promijenilo (niti kod mene isto, bio s curom nisam, a naravno da sam mogao samo da sam drugačije nastrojen, JEBIGA) još uvijek se lome koplja dal je izgled najbitniji ili ne, i sl. Naravno da je najbitniji, i to je jedina surova istina. Možda će zvučati vulgarno, ali, svaka veza između muškarca i žene, NE MOŽE opstati ako nema seksa, jel'da? I kako da ja uđem u vezu s nekim na koga mi se ne diže?! Džaba sve dobre osobine, smisao za humor, bla bla bla, ako me ne privlači. Tako je i sa ženama, šta tebi vrijedi što si pristojan, dobar prema njoj, i imaš dobre fore, ako nemaš dobar izgled??! Ništa, ti si joj samo dobar frend. Spasit toga naziva "frend" te mogu spasiti samo pare, a ja ih osobno nemam. Nemam ni auto svoj.
I sad će se opet naći netko da mi napravi reply, ali ja sam rekao jedinu istinu kako stvari stoje u našem društvu, sve ostalo je mazanje očiju.
Kad sam upoznao svoju curu, ja u tom trenutku nisam imao nikakav auto, nikakav posao, para još manje i još sam se bio zdebljao. I svejedno sam njoj na dejtu htio prikazati samo i jedino sebe, te da prema tome vidi hoće li probati nekaj više sa mnom ili ne. A da ne pričam kako sam do nekih ženski išao vlakom i autobusom. I sve se to isplatilo. A ti imaš predodžbu da cure jedino i isključivo lete za parama i izgledom, te materijalnim statusom. Jbt, onda sam ja neka jebena iznimka koja je toliko rijetka da je postala mit. A zapravo nije tako, ljudi ne gledaju isključivo kroz sve te stvari.
A o tome dal ćeš ostati frend s nekom ili ne, ovisi o curi, ali dosta toga ovisi i samom tebi jer u frend ladicu ideš s razlogom, a to su pasivnost, negativa, očajnost, ne isključivo izgled, te neimanje para i auta. Shvati to. Cura koja u startu to traži od tebe, nije cura za tebe, druge će ti dati priliku da ih upoznaš, da se pokažeš, predstaviš i da onda vidi da li si materijal za nekaj više ili ne.
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I Miki je samo napisao mišljenje o tebi i to nimalo grubim riječima. Dapače, vrlo ti dobronamjerno savjetuje. Vjerojatno te neki moj upis negdje povrijedio, a očito si zlopamtilo i nisi spreman poslušati ikoga nego samo kukaš u nedogled. Nikud tako nećeš stić. A s ovakvim stavom s curama sigurno nećeš ništa postići.Natrkeljao si hrpetinu gluposti u samo par postova i izvrijeđao koga god si stigao. Ne samo da ekipu podržavaš u krivim koracima koje rade, nego i vrijeđaš čovjeka koji im iz iskustva priča što da mijenjaju. Neugodna si osoba i tu ćemo završiti naš razgovor.
Jako sam se suzdržavao da ne odem daleko, ali više se na tu razinu ne spuštam jer ne vrijedi, pogotovo ne vrijedi se opterećivati oko nekakve nebitne persone s foruma koja je jedva nasrala par "inteligentnih" postova.
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Meni ti se miki čini da se tu ostavlja 0.2% prostora za spontanost. Očekuju se, a bogme i dijele upute, naputci, striktni savjeti što i kako u danom trenutku, algoritamski if-else suprotnom spolu ...
J*ba ga led, pa nekad je homo sapiens neanderthalensis (a i starije generacije) prilazio ženki čistim instinktom, jbga ... nije imao account na forumu da se raspita o cijelokupnom procesu.
Dali je u ova moderna vremena taj instinkt skroz isčezao?

Ah, argument broja postova na forumu ...
Gle, u današnje vrijeme, s pojavom interneta, sve više se dejtanje odvija preko poruka, pa tek onda uživo. Naravno, nije još toliko to kod nas rašireno, još uvijek ima predrasuda oko upoznavanja prek interneta, ali bitna stvar je da bez obzira koji način koristili za upoznavanje nekoga, sve se svodi na dojam uživo. Možeš svašta napisati ovako na internetu, ali uživo se pokazuješ drugoj strani, svojim reakcijama, razgovorom.

A što se tiče broja postova, jedan od najvećih sam luzera na forumu i nemam život van foruma, gljivarim.

To ti tak bude kad ekipa nema nikakav drugi argument, pa puca ispod pojasa misleći da su rekli ne znam kaj grozno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline