Pogledaj jedan post
Old 25.07.2017., 15:16   #5945
Ma nije problematičan, u ove 4 godine ga nisam vidjela da je zarežao za ozbiljno. Usto je veličine mačke (5 kg) tako da ga se nitko živ ne boji, a i mužjaci u pravilu na njega odlično reagiraju (i on je kastriran).
Jedino što voli potrčati za biciklima i joggerima jer mu je to fora i onda maše repom kao sumanut.

Ma ni ja ne volim ta natjecanja niti je moj pas materijal za to. Plaže za pse, šetnica i livada za istrčavanje su mi bili dovoljni za odluku. Ma samo da je dog friendly.
Inače godinama ljetujem u istom mjestu gdje znam da mogu svugdje sa psom pa mi je ovo sad sve novo, a i prvi put kampiramo. A nisam još ni stigla do pitanja vezanih za samo kampiranje, bit će ludo i nezaboravno

Lagano čitam temu od početka i zapisujem korisne savjete kojih je hrpa. Hvala, ljudi

Imam pitanja vezano za rashladni pretinac koji nadoplatiš. To je polica ili odjeljak u nekom zajedničkom frižideru ili kako?

Planiramo uzeti neparcelirano mjesto sa strujom koje se ne može rezervirati, budem ih danas nazvala da pitam kakvo je stanje, ima li mjesta. I veselim se kao prase
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom