Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 15:49   #3417
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post

patetika o kojoj pričam nalazi se u prilogu blogovlje, a autorica ga je sama stavila u potpis
koji se nalazi u svakom njenom postu...
dakle je sastavni dio njenog web izričaja
Vidim da si naucio pokoji trik od bivse, a to bi bilo ismijavanje tudjih emocija i misljenja za koje te se apsolutno nikad nije pitalo misljenje.
Misko... Blog je u potpisu da, i na kraji je svakog posta, ali te nitko nije tjerao da ga niti otvaras niti citas, a pogotovo da to radis opetovano.
Tko ti drzi pistolj nad glavom i tjera te citat moju patetiku?

Shvacas da spominjanjem necega napisanog van foruma svodis raspravu na jako jako osobnu razinu.
Razinu kojoj ovdje nije mjesto.

Da, blog je u potpisu, ali to ne znaci da je na iti jednoj temi ovdje tema moj blog. Jer nije.
Tko mi ima sto reci o njemu, postoji tamo mala rubrika zvana komentari.
I postoji PM.

Razvlaciti nesto napisano na drugom sajtu je offtopic do ibera, pogotovo jer niti jedan post nije o bivsem i nije o nasilju.
Niti.
Jedan.

Shvacam ja da si ti sad u defenzivnom stavu gdje te zloceste tete napadaju i sve zene su dno, ali ajd se onda bar zapitaj malo da nije mozda ipak mrvica problema i u tebi, ako su bas svi ikad protiv tebe.

Ne zelim ulazit u tvoj slucaj, ali ako mislis da ga prezentiras sa neutralnog "bilo pa proslo" stajalista - varas se.
Zelis dobit wow efekt.
Medalju valjda.

Cestitam.
Uspio si se dobro israt po anonimnoj osobi koja ti nikad prije nijednu rijec nije uputila.
Nadam se da uzivas sad u tome i cinjenici da si nasao nacina sa mi "spustis" u svakom postu.

Covjece, ti odgajas djecu.
Daj odrasti i sazrij.
Vrijeme ti je.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom