Pogledaj jedan post
Old 08.05.2011., 18:14   #41
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
U kasnim sam dvadesetima kao i moj muz, imamo dijete, odlicno se slazemo u svemu, zajedno smo 8 godina...
A sad dolazi problematicni dio... On oduvijek ima veci libido od mene, na pocetku veze je doslovno imao potrebu za sexon 3 puta dnevno, meni je tada jednom bilo dosta, ali sam mu udovoljila kad je bilo prilike npr. na ljetovanju...
Danas se situacija nije bitnije promijenila s njegove strane, meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno, a on zeli svaki dan...
A tempo svaki dan ne mogu izdrzati, cak sam mu rekla da se sam poigra kad vec ima tolike potrebe, naime on to gotovo uopce ne radi, kaze da nece jer mu je to spram sexa bezveze.
Evo, nadam se da cu dobiti neki korisan savjet...
Javi se tajci na PM...pa ako trampa dobro prodje eto vam spontanog biznisa jer pun svijet je onih kojima je premalo i onih kojima je previse.

[QUOTE]
Quote:
tajci1408 kaže: Pogledaj post
dragi moji pomagajte... u velikom sam problemu... udana za čovjeka sa kojim sam sve skupa nekih 6 godina, imamo djete od 2 godiine, i u stvari slažemo se OK. Ali naravno postoji problem - premalo sexa. I to s njegove strane. Brundam o tome godinama (u stvari uopće ne kužim zašto to trpim godinama) a danas je definitvno eskalirao... pitala sam ga da li je homoseksualac. Jer doista ne razumijem muškarca koji ima tako slab libido... i u meni je ubio libido koji je nekada savršeno funkcionirao i doista nisam imala problema sa muškarcima niti odbijanjem sexa sa svoje strane.

Quote:
Ozbiljno razmišljam o ljubavniku!
Kad to razmisljanje sprovedes u djelo posjeti ovu temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=622135 --zlu netrebalo
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom