Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 12:46   #11706
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
zato bi im trebalo kao i bolivjanci kaj im rade
udre istu kontru,pa ameri stalno kukaju kad dolaze
em ih pretražuju, gnjave za nepotrebne papire, i moraju platiti 180$, a neki tamo iz neke hr se došeću, bok bok, kako smo, dobro ti, evo štambiljček ugodan boravak i doviđenja
a tek u uredu imigracijske kod produljivanja boravka
ono za balkance kava i kolači, a ove ispituju, što gdje i kako
umirao sam od smjeha svaki put s amerima kad sam bio

čileanska putovnica je mnogo dobra, ne treba viza za us, ni za majčicu rusiju
doduše treba živjeti 5 g. , ili uložiti u posao i biti 2 g. (moj put ), ili malecka (ali zajebane su latinosice, ima jedna čileanka s kojom se družim povremeno,ali to sam kompletno lud čovjek bi si napravio )

i kak sam teški, evo sad mrtav ladan odlučio malo do hr skočiti, samo tako iskeširao za kartu ...
ima da nađem pivu za cenera negdje u zg
Bravo za Boliviju

treba tu bagru malo stacijonirati,samo nisu bolivijanci toga kapaciteta...
al vec mi u EU bi imali taj potencijal,neka debele ocvale americke pedercine izvade vizu kada idu na more,pogotovo jer nismo u sengenu...

Pazi ti ovo HR uvede vize rusima(na zahtjev zapadne bagre,jer znaju za nasu birokraciju)i direktno turizam dobije po glavi,
a ista ta ekipa im dijeli vize sakom i kapom,po italiji,grckoj,francuskoj...
pa rusi vecinom iz protesta nece u hr vec odu tam...
mazohizam na djelu
a s druge strane kanadjani prije kad su imali tursit vize,trazili su debljinu kurca za dobivanje iste te od ulazka u NatoFasoImperijalistucku ogranizaicju,sve nam oprostili...
A Ameri nam jedini nedaju vizafree,cak su i grcima i onom ludom sultanatu bruneji dali,a da ne pricam da slovenci su nutra vec sto godina...
Cekam samo ak se saudi arabija ne raspadne da i njima daju ulaz free...


cek kiler,
ak sam dobro skuzio ti si postao sponzorusa(muska)

jer ti je biznis da smuvas neku chiqitu koja ima drzavljanstvo i eto te kod r(usa) jednim udarce,dve muhe...
to ja tvdim godinama,treba investirat u sebe/izgled,tu se mozes oparit vrhunski a posla ima za sve...pa si sredis drzavljanstvo bilo ono cile ili usa...:klap:

pivo za cenara nazlost vise nema,al odu u modrenu balkansku kafanu/ispred diskonta...
imas na tresnjevci Kod Matana,mozes cugat ko covjek na sanku od kabla onako sa pogledom na potok...
a i pivo se zove MATANOVO PIVO...
nakon par piva,se osjecas kao da pijes najskuplji kraft...
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline