Pogledaj jedan post
Old 12.08.2011., 22:38   #84
Quote:
rizbo243 kaže: Pogledaj post
Pricam opcenito jer nisam egotriper i necu se praviti vazan da razumijem sve tajne ekonomije kad studiram nekaj apsolutno drugacije...citiram stvari koje sam procitao po Glubusu, Nacionalu i sl casopisima (pa sam samim time ogranicen na sadrzaj koji sam od tamo pokupio) i zahvaljujem ti kaj ispravljas pogresne navode ili ih barem dovodis u kontekst...od takvih stvari je covjek pametniji pa eto fala.
Preporučam ti da Globus i Nacional izbaciš iz literature...

Quote:
rizbo243 kaže: Pogledaj post
Rekao sam ti vec da im lagano i zamjeram kaj nisu postupili kao HNS, ali opet mislim da je podrska gay pridea nesto slicno kao i posjet premijerke Kninu...skupljanje bodova i reklama...
Oni jesu medijski osudili nasilje i istupili u podrsci parade (zadovoljili donekle liberalne kriterije), ali imas pravo da su se i trebali organizirano pojaviti
HSLS bi prirodno trebao okupljati glasove LGBT populacije, što je sada potpuno pripalo HNS-u. HSLS uopće stvarno ne radi na tim pitanjima, niti se čelništvo HSLS-a pojavljuje na relevantnim skupovima... Uostalom, ne pojavljuje se nigdje - Vesna Pusić ima vrlo jak položaj u ELDR-u, HSLS-a tamo nema gotovo nigdje.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom