Pogledaj jedan post
Old 28.03.2013., 14:34   #94
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Baš zanimljivo na temelju čega zaključuješ da postoje čaK i ,mini harpovi,. Oblaci se poslažu u geometrijske oblike što nije prirodno. Odakle ti takva tvrdnja da to nije prirodno. Nekada dok sam bio puno mlađi promatrali smo oblake na nebu i vidjeli ih u raznim oblicima (ptice, ovce, likovi i slično). Da li su to tada radili neki maštovitiji harpovi, jer ovi danas ih očito slažu bez mašte u geometrijske oblike.
Samo ti nastavi promatrati slike sa radara i smišljaj kakve su to sve globalne urote.
Cao!

Napisao sam na temelju cega zakljucujem svoje tvrdnje,na osnovu posmatranja a ti ako ne zelis da posmatras malo te radare ne zelis sebi ni da dokazes postojanje tih naprava. Jer tu ti necu ja ili neko drugi reci/pisati, SAM mozes shvatiti posmatrajuci, kad budes polomio led i poceo zeleti shvatiti a ne zeleti odbiti!

Lepo je vidljivo delovanje neprirodnih sila na tim radarima,ne neke umisljene ptice ,ovce,likovi i slicno vec..koga zanima neka vidi za sebe gore su linkovi! Dal je haarp ili sta god u svakom slucaju neko nesto muti!

Na nekoj drugoj temi pogledaj kako se moze naci put do iskrenosti prema sebi (vidim puno svrljas po temama i ne das si verovart u nista dalje nego sto TV i moderna nauka kaze, tu mozes naci prave informacilje direktno od ljudi,razmisli malo ali probaj i sa drugom stranom mozga!).
Pa kad polomio led(posmatrao malo te radare za pocetak), poceces uvidjati realnije i lepse ces moci komunicirati sa stvarima i ljudima!
Dokazi sebi,znas dosta, samo se otvori .. nemoj da ti jos moram objasnjavati, nisam ja neki strpljiv tip pa ne mogu dugo sa onima koji nece,trebam videti da zelis da shvatis nesto pa cemo se raspravljat jos, ako
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom