Tema: Regresija
Pogledaj jedan post
Old 19.08.2003., 03:38   #68
Illegale, ja bih te nešto željela pitati. Evo, čisto tvoje mišljenje. Naravno, pitanje vrijedi i za druge.
Bila sam pred par mjeseci na jednom razgovoru kod svoje nekadašnje doktorice opće prakse.
Tijekom razgovora koji se ticao nekih mojih fizičkih problema, rekla je ona : " GothicA, nemoj se time zamarati, ne opterećuj se time. Moraš svoj život iskoristiti najbolje što možeš i nesmiješ tratiti vrijeme na probleme. To je jedini život koji imaš, nećeš imati drugi. Ako ga sad ne iskoristiš, kad ćeš? Moraš ga sad iskoristiti."
A ja rekla: "Ne znam. Možda na nekom drugom svijetu."
Doc:"Kojem drugom svijetu? Na kakav drugi svijet misliš? Nema drugih svjetova."
Tu me stara trknula nogom jer je vidjela da razgovor ne vodi nigdje.
SAŽETAK: Ona je rekla da ja MORAM OVAJ ŽIVOT SADA ISKORISTITI I DA SE NE SMIJEM OPTEREĆIVAT GLUPOSTIMA. ZAŠTO? ZATO ŠTO IMAM SAMO JEDAN ŽIVOT, NEMAM
V R E M E N A za brige.
BIT: NEMOJ TRATITI VRIJEME , NEMAŠ MNOGO- SAMO OVAJ ŽIVOT!!
A ja vas pitam, ako imamo samo jedan život i malo vremena, zašto bi ga morali iskoristiti? Zašto bi MORALI iskoristiti to kratko vrijeme?
Kakve ćemo štete imati ako ga NE iskoristimo ako ĆEMO SVI JEDNOGA DANA UMRIJETI i bit će KRAJ? Onda je svjedeno. Iskoristiš, ne iskoristiš, ostaje NIŠTA
Znači sve se prekida, nema dalje . Zar samo iščeznemo? Ne, ne iščeznemo. Naše tijelo iščezne, ali MI živimo dalje . Idemo dalje, negdje drugdje, nekad u drugo vrijeme, opet istraživati i živjeti. Sigurno ne živimo uzalud, niti samo 1 život.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom