Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 20:04   #2529
Vi ste svi jako ljubazni, koliko vidim. Ja sam tu malo ostrija, posto zivim u inostranstvu, to je za sve rodjake, prijatelje i njihove rodjake i njihove prijatelje izgleda poziv za open house leti i za Novu godinu kod mene, a i povremeno za izlete. Jedne godine sam rekla da se selim, druge godine sam pregradjivala stan da dodam jednu sobu, trece godine sam imala majstore koji su sve sobe morali da omalaju, cetvrte godine sam rekla da nisam tu, nego sam na letovanju. E, to mi je bila greska, jer su onda hteli kljuc, posto ja i tako nisam tu, pa mogu da povedu i prijatelje. Kad se nisam onesvestila. Srecom da sam azdaja, pa sam rekla: "Odlicno, onda ti mozes da das kljuc sinu mog kolege i njegovom drustvu da se malo provedu u domovini, ja cu im reci da ne smeju da prave pijanke u tvom stanu, ne brini se ti nista, to su dobra deca." Sve sam to u jednom dahu izgovorila, haha kakva tisina je nastala sa druge strane zice. Posle par nedelja sam bila dovoljno bezobrazna da je pitam kada mogu deca da racunaju na njihov kljuc da dodju na odmor. Hahahahaha, nikada vise me nisu pitali za letovanje, ali sam zato najgora i ogovaraju me do neba. Bas me briga, imam svoj mir od parazita. Ja uvek odem u hotel da nisam nikome na glavi i ne razumem kako ljudi ne poseduju bar minimum empatije, nego se ponasaju sebicno i bezobzirno.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom