Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 12:29   #1779
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post

Ta Konfederacija planeta pozitivne orijentacije u našoj je orbiti zastupljena s predstavnicima s oko 500 planeta, što se stalno mijenja.
Osim tih izvora, od kojih su meni materijali na LL Research najbolje sjeli, i uvjerili me recimo malo više od 98%, ima i mnogo drugih kanala što s, barem naizgled, pozitivne strane, što s druge strane, više ili manje uvjerljivih. No to je stvar osobnih sklonosti.
Osim pozitivno orijentiranih civilizacija prisutne su i one druge, koje se ne obaziru na slobodnu volju i puno su izravnije upletene ili bile upletene, i one su sastavni dio tema o teorijama zavjere, o utjecajima demona, o vanzemaljcima koji vladaju Zemljom i slično, no to nije tema ovdje. Širina i obuhvatnost svih tih tema je izuzetno široka. Samo materijali na LL Research koji ne ulaze u toliku širinu imaju više tisuća stranica, od čega sam do sada pokrio tek oko 1/7. Zbog toga nemam još vremena pratiti i ostale kanale koji su mi zanimljivi, a i od onoga što sam do sada saznao ne mogu o svemu pisati ovdje jer se radi o vrlo širokom sadržaju.
Ova konkretna tema pokazala se prilično bliska nekim najvažnijim prioritetima i zato je zanimljiva.
Čuj ... je li ikad sumnjaš, preispituješ te podatke, kao npr ovaj o konfederaciji od 500 planeta recimo. Carla i drugi su tako rekli i to je to, tu nema dileme da je to rekao RA i da je to tako ....

Je li znaš da postoji u Australiji registrirana crkva JEDI vitezova, fiktivnih likova iz Star War franšize.

U Australiji je registrirano kako koje godine od 65.000 do 70.000 njihovih vjernika. Ima ih na hiljade posvuda u svijetu, u Hrvatskoj ih je 300.

Šta tvoje vjerovanje razlikuje od njihovog? Zašto bi tvoje vjerovanje bilo manje apsurdno?
__________________
Cherie is offline  
Odgovori s citatom