Pogledaj jedan post
Old 19.10.2017., 22:49   #275
Kupujemo mi to stalno i u svemu, ne treba sada praviti razliku.
Eo par osobnih primjera..
Prijateljica je 90-ih kupila hladnjak (lg) u njemačkoj jer je tamo živjela tada. Kako sve ima svoj rok, mlada je prije koju godinu dala svoje. Pomislila druga da u mladoj ima još života te ju htjede popraviti. Kud će, gdje će, nazove ona nikoga drugoga nego tadašnje zastupnike. Oni joj na čitanje serijskog broja rekošè kako takav proizvod nije napravljen u lg-u, a oni su umreženi s koreancima jelte.
Kupili skvo i ja hladnjak Liebherr... da se malo uzdižemo... nećemo mi svakakav šrot (moš mislit veličine). I kak smo tupasti i neke stvari ne kužimo gdje trebaju, potražili na jubitou što ima o tom novom hladnjaku, kad tamo sve živo o tom modelu al na ruskom jeziku, a na oficijelnim stranicama ni traga ni glasa o tom modelu.
Kupio ja kuhinjsku vagu Tefal s akcije neki dan u Kauflandu. Nema tipku za ugasiti nego u uputstvima naslikano da se gasi vađenjem baterije (kao što bi svak normalan očekivao), napisano da je proizvedeno u kini. Reko nešto se sjebalo u prevodu, odoh ja na tefalovu stranicu, kad iopet ni traga ni glasa dotičnom modelu. Naravno da su sve ostale imale tipku za gašenje...

Eto tako... 'ko jebe boraniju...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
balzag is offline  
Odgovori s citatom