Pogledaj jedan post
Old 19.05.2008., 14:43   #17
Quote:
Sh@dow kaže: Pogledaj post
uvijek i samo jadne isprike. pa ne živi cijela hrvatska na selu koliko ja znam. kako su prije ljudi živjeli na selu kada nisu imali automobile? kiši? imaš kišobran ili kabanicu. manje se vozite i više ćete novaca imati za druge stvari. protivim se tome da država subvencionira benzin. onaj tko se hoće voziti nek se vozi ali nek i plati. zagreb ima jako dobar javni prijevoz a ipak se većina vozi u automobilima. najšešće po jedna osoba u jednom automobilu. bahatost i ništa više.
Upravo tako.
Ja si mogu priustiti da idem na posao svaki dan autom i placam garazu i Importaneu (radim u strogom centru, parking je nemoguc, a i nemam ZG tablice).
Ali opet to ne radim jer radije novac potrosen na auto (benzin do posla i nazad, garaza) potrosim na benzin do neke od nasih planina ili do mora, ili na daleko putovanje sa curom, ili na neko od drugih zivotnih zadovoljstava.
I zato "imam" i nemam se potrebe zaliti da nemam. Nemam minusa na racunu, nemam kredita (osim sto uskoro ulazim u kredit za stan, nadam se), a auto ce biti kupljen cistim cashom koji stedim neko vrijeme razlicitim nacinima ulaganja.
Dakle, moze se. Samo znam gdje su mi granice i mogucnosti za trosenje. Ako nemam, smanjim potrosnju. Jednostavno.
Zli_Ciko is offline  
Odgovori s citatom