Pogledaj jedan post
Old 16.06.2009., 20:57   #3
Dužio je dvaput u vojsci, oba puta dobio putpuno novu, tako da nisam osobno mogao usporediti propadanje tijekom eksploatacije, ali znam da je zaštita bila loša: jedna prospavana noć u šumi, ujutro sam našao u cijevi grudicu hrđe, koja je vjerojatno bila kap vlage, dio poklopca zatvarača, na koji sam se spavajući naslonio, bio potpuno "ruzinav", tako da sam nakon pustog čišćenja skroz skinuo onaj crni, brunirani sloj, ostao goli metal. A definitivno mi se nije moglo prigovoriti da je ne održavam, jer sam je non-stop čistio.
Inače iskustva OK, pouzdana, sam koncept dosta jednostavan i zahvalan, ako je nije netko prije sj***o, dosta precizna za daljine za koje je namjenjena, na gađanjima pojedinačno sam bio u vrhu, rafalno kriminalan.
Pošto sam nizak rastom, bila je k'o salivena na meni. Nikada je nisam držao kao oni glumci po video snimkama za okvir jer tada ne kontroliraš ni paljbu ni ništa drugo, fore sa slijepljenim okvirima su bile dobre samo za slikanje.

Uglavnom, kao izmišljena za lijenčine i ekipu skupljenu u dom.pukovnije: jednostavna, velikih tolerancija pri izradi da proguta svakakve gluposti i smeće, kada zapucaš preplaši one na drugoj strani, dakle sve što treba jedna puška masovno korištena u DR (kada ne znaš za bolje).
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom