Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 08:19   #5224
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
[B]@zora964

Kroz gledanje turskih serija naučila sam dosta o turskim svakodnevnim običajima a veći dio sam i znala, ja osobno volim upoznavati nove-stare kulture pa makar i preko TV ekrana pa mi eto dovoljan razlog da se zalijepim u 20:00 h ispred malih ekrana ..posebno mi je važno što nije sve posloženo crno-bijelo već postoji jedno šarenilo koje me navodi na razmišljanje …nema slijepo podijeljenih likova „svetaca i grešnika“ svi čine greške i svi čine i dobre stvari …samo je razlika u „načinu učinjenih grešaka“ jesu li slučajne ili namjerne/smišljene ili zbog nekog većeg cilja…. razlika je u učinjenim „dobrim djelima“ , čine li ih samo zbog prividnosti i svojih trenutnih interesa ili zbilja jer su dobre osobe... to sama procjenjujem iz svog „zakona života“.
S ovim se slažem s tobom u potpunosti. Sve navedno i mene je jednostavno zarobilo da sada više ne mogu gledati ništa drugo osim tur.serija.Stvarno su napravili revoluciju.Ponudili su nam nešto novo,nešto drugačije.Moram priznati da sam o tom dijelu svijeta,kulturi i načinu života bila površno upoznata.Ove su me serije zaintrigirale da se malo više pozabavim time.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom