Pogledaj jedan post
Old 16.10.2008., 07:09   #20
Dobronamjerna poruka

Ljudi dragi,ja neznam dali sam bio neodređen u prvome postu ili što, ali očito postoji potreba da se neke stvari pojasne.Nemam ništa protiv vaših dobronamjernih savjeta ,ali mislim da bi bilo korisnije da ih ostavljate u podforumu Alternativno liječenje, tamo će biti od veće koristi.Naime ova tema se ne zove "Što bih ja učinio da imam karcinom.." Tema je isključivo pokrenuta u želji da čim veći broj ljudi bude upoznat sa Martininom situacijom i da ako ima volju,želju i mogućnost da pomogne.Na ovome threadu možemo pratiti kako napreduje akcija,informirati o tome što se događa sa Martinom i jednog lijepog dana ja se nadam zaključati ga sa sretnim završetkom.Također želim napomenuti da ni na koji način nisam povezan sa Martinom da bi joj prenosio savjete tipa trebalo bi ovo ili ono ,niti bi to činio i da jesam, jer to nebi imalo previše smisla u ovom trenutku.Shvatite,djevojka se liječi kako se liječi,poželimo joj svi skupa puno sreće i pomozimo joj financijski da čim prije ode na liječenje u inozemstvo.
Odgovori s citatom