Pogledaj jedan post
Old 07.07.2011., 10:10   #23
Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Radili smo u istom Mall par godina , pricali bih ponekad jer bih on dosao do moje firme nekada dnevno, bili smo cool. Nakon jednog vremena skuzim da mi se opasno svida no nisam nista poduzimala jer je imao djevojku . Od tada sam ga izbjegavala sa samo lijepo bok kako si i tako to.

Prosla je godina od tada, ja neradim tamo i slucajno dodemo u kontakt i on odtada krene u akciju ( sad je solo ). Vise no par puta ga odbijem za kavu jer ipak nezelim skakati na prvu loptu. Oni stari leptirici se probudili opet u meni . On je zvao danima , cak sa posla i urgira da se vidimo. Jednostavno nije se predavao .Konacno odlucim i odem.

Ulazim u Coffee Shop on sjedi i tipka po mobitelu , ja dodem do njega on mi malo mahne i nastavi dalje tipkati. Nista ja odlucim minutu pricekati i odem si kavu naruciti , vratim se on tipka. Kad sam sjela , on na minutu prestane tipkanje i pocne konverzaciju sa " Wow kako dobro izgledas danas " i njegov mobitel zazvoni i naravno on nastavlja tipkati i dalje, totalni ignore.To je potrajalo ovog puta duze, on bez rijeci tipka i ja sjedim . Ja se tada lijepo ustanem i zazelim mu lijep dan tipkanja i odem. Nakon 5 min on mi ostavlja poruku na mobilni kako mu je zao sto nisam ostala. Normalno nisam mu niti cu mu ikad odgovoriti. Toliko urgiranja da me vidi i onda ovako. On je u srednjim 30 tima ja u kasnim 30 , znaci nismo djeca.

Nikada nisam u zivotu ovakvo dozivljela totalno nepostovanje, toliku musku nekulturu . Sad sam pocela izlaziti i vjeruj te mi ovo me razocaralo totalno. Otvaram ovaj topic sa zeljom da svi pisete vasa najcudnija iskustva koje ste dozivjeli kad ste izasli van sa deckom/curom?



prvo ti njega, onda on tebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom