Pogledaj jedan post
Old 08.07.2011., 05:52   #40
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
pa sad, ovisi kakav alternativac, ima tu raznih podvrsta. nije da svi izgledaju šporko. crno liti izgleda malo čudno, tu se slažem.



ne znam za tebe, ali ja sam i sa 15, 16 imala jasnu predodžbu o tome kakvog dečka želim. s godinama sam to samo malo modificirala, ali suština je ista.


a mogao si odma reć da se knjiga bazira na periodu prije otkrića.


ma je, da.
to su muški preseransi, kao i ono s očima.
oni će svakoj pisat da je divna i prekrasna, ne doživljavam to osobnim komplimentom. to je klišej.



možda cura ne fura dama look, šta sad.
oni su već izašli i vidio je kako se ponaša, dakle, ako mu se nije svidjelo to šta vidi, nije je više trebao zvat vani.







kako sam se sad nasmijala!!
zamišljam nekog u stilu schwarzeneggera u najboljim danima, obučenog u kričavo žute, vruće hlačice kako šeće pudlicu hahahaha
možda je na spoj s tobom došao ravno iz teretane





kriste!
morala sam sad trčat na wc da se ne popiškim u gaće.. ovo je urnebes!







jedna moja prijateljica se dopisivala s likom koji ju je zvao na spoj. to je bilo davno, bit će ima oko 8g. nju bilo trta doć sama jer se nisu poznavali, pa ga pitala jel smije dovest prijateljicu. ona je tad imala 17.
kaže on da može i da nema problema.
odu oni na piće, on još dovede i prijatelja.
i na kraju, kad su popili i trebali ić, kaže: 'e jel vidite gdje konobara? a da se mi dignemo i pobignemo, bez da platimo?'
Nemoj se ljutiti, ali meni su svi ovi tvoji razlozi za odbijanje tih dečki totalno bezveze i jako površni!

Zadnje uređivanje Cogito ergo sum : 08.07.2011. at 06:11.
Cogito ergo sum is offline  
Odgovori s citatom