Pogledaj jedan post
Old 16.12.2016., 13:40   #27
Quote:
MariaDelMar kaže: Pogledaj post
SourTimes - evo, mi smo isto išli na moju inicijativu i imali probleme kakve opisuješ.
Ni najvećem neprijatelju ne bih poželjela to što sam prošla zbog tzv. Poliklinike i njenih "stručnih" kadrova.
Btw, dijete je poslije bilo i na ERF-u, i privatno obrađeno u pet odlazaka u jednoj dječjoj ordinaciji i, da ne bude da sam ove platila pa su zato dali dobro mišljenje - i u Kukuljevićevoj. Svugdje rezultat odličan po dijete i po mene, ali, u famoznoj Poliklinici su eto, na osnovu desetminutnog razgovora, bez IKAKVOG TESTIRANJA, BEZ ITI JEDNOG CRTEŽA, a kamo li šta više, "zaključili" da će meni zagorčati život i dali dijagnozu kakvu su dali. Bez ikakvog testiranja! Ali, ja sam se bunila, nisam dala d ami dijete od 4 godine bude samo u hodniku. E, sad pa će oni meni pokazati kad mi smjeste dijagnozu. Zloba, zloba i neprofesionalsnost, to je tzv. Poliklinika.

Nitko ih ne kontrolira, osnovao ih je Grad Zagreb da bi bili sami sebi svrha, da bi ravnateljica i ostatak primao plaću za sav ne samo nerad, nego štetu koju učine ljudima. Strašno!

Njima želim samo da ih liječe onako kako su se oni prema mom djetetu i meni ponašali. Samo to.
Eto, i takvih sam priča čula nekoliko, što im čovjek može, ništa! Ovaj jedan je k tome stalno gledao na sat!!! a da ne velim da se UOPĆE nije pripremio za drugi razgovor i ponovno me pitao isto, pa se crvenio kad sam rekla pa prošli put sam vam to sve rekla, ah da, daaaaa

em se tamo šećeš sto puta, dijete gnjaviš, pomoć nikakva, samo problemi i u konačnici šteta

i taj osjećaj, da si sve u svojoj moći napravio za svoje dijete/djecu, plaćaš i privatno sve što treba, a oni se još izderu i/ili lupaju nebuloze

STRAŠNO

Ipak mislim da neće to tako zauvijek, velim, znam da su se neki roditelji obratili odvjetnicima...
SourTimes is offline  
Odgovori s citatom