Pogledaj jedan post
Old 21.12.2016., 12:25   #31
Ja sam kod njihovog prijašnjeg zaposlenika odlazila privatno, nemam dokaza da sam bila kod njega jer mi nije ispostavio račun (radio je na crno, tvrdeći da bi morao naplaćivati više da je registrirao djelatnost) niti postoji ikakav zapis. Ne bi pristala na tako nešto da nas nije spojio njegov poznanik, moj prijatelj, koji je i na kraju sam bio zatečen situacijom.

Prije njega sam odlazila na savjetovanje kod jedne psihoterapeutkinje koja radi za Žensku sobu - Centar za žrtve seksualnog nasilja i na Rebru. Dotična radi s ljudima koji imaju traume i s roditeljima djece koje su zlostavljana (između ostalog). "Savjetovanje" koje je radila nije ništa drugačije od ovih priča koje su napisane ovdje.

Na moju žalbu koja je upućena organizaciji za koju radi dobivam odgovor: "žao nam je što ste to negativno percipirali". Nikakvo objašnjenje. Nakon mog detaljnog opisa savjetovanja na portalu Najdoktor njen profil više ne postoji. Tražila sam i od nje osobno odgovor, ali nikad ništa.

Ispričavam se na digresiji, nema veze s poliklinikom, ali samo primjer kako se mogu lako zaštititi ti koji rade svašta u praksi.
caughtalitesneeze is offline  
Odgovori s citatom