Pogledaj jedan post
Old 22.12.2016., 11:45   #37
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
Mene sad full zanima kakve ste bizarnosti čuli

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Eto ja ponavljam svoje, nakon što sam rekla da se dijete teško snalazi s vršnjacima i da ga je nekoliko puta pretukao mali iz popravnog doma (koji je poslije izbačen iz škole, jer konstantno ide iz škole u školu), da ima noćne more, probleme s probavom - psihosomatske, i probleme s učenjem te iako uči dobije loše ocjene, shrink je izjavio da: a) sudeći po frizuri može reći da će biti buntovan b) da bi bilo sve bolje da si nađem partnera, kad bih imala muškarca djetetu bi bilo bolje!!!!!!!!!!!!

Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
raditi hajku na jednu cijelu profesiju jednostavno nema smisla, niti to realno može držati vodu. no, pozvati na odgovornost pojedince, te napose razmatrati svaki od slučajeva, je jedna sasvim druga priča. s obzirom da je riječ o jednoj konkretnoj organzaciji koja se navodi u ovom topicu, za primatelje usluga koji smatraju da su njihova prava ppvrijeđena, da nisu dobili adekvatnu uslugu i sl., bila bi dobra opcija da se ujedine i zajedno nastupe.
slažem se
spomenute su zapravo pojedine osobe (a ne svi djelatnici poliklinike) te pojedini slučajevi i izjave, ali nažalost te pojedinosti kod mnogih dovedu do suludih sumarnih nalaza i posljedica

Zadnje uređivanje Azz : 22.12.2016. at 17:40. Reason: spajanje postova
SourTimes is offline  
Odgovori s citatom