Pogledaj jedan post
Old 18.06.2017., 18:51   #38
Quote:
osjecajna kaže: Pogledaj post
Radi on jako puno, i vremenski i kolicinski. Jednom je se desilo da je gazda za neku gresku koju je napravio krivio mog muza i on je reko njemu da ide kuci i moj muz zagalamio i kaze OTICI CU, ALI ME VISE NIKADA NECES VIDJETI. I onda je se taj njegov sef usutio.Ipak na kraju krajeva ne zeli da ga izgubi.

Ja bih bila sretnija da se on pokupio i otisao. Vec su mu nudili par boljih mjesta, ali tko zna sto se on bojao rizikovati. Nisam okorjeli materijalista, ali posle zavrsetka skole sam smatrala da zasluzujem neke normalne promjene sto se tice tih stvari. Nego ja se plasim neceg goreg. Imala sam oca koji je se kockao (pokoj mu dusi).I moj muz je nekad se kockao, ali sada kaze da je zadovoljan s onim sto se igra na internetu.Kao te igrice su dovoljne da on ne mora ici kockati se.Ali mene je ipak poceo hvatati strah jer kad sam postavila ovu temu slucajno sam naisla ovdje na temu o kockarima i sledila sam se. Samo se nadam da nije to.
Eee, to je onda druga priča, ti nešto palamudiš i ne veliš kaj se bojiš i dobiješ, kaj dobiješ. Ak se čovjek kocka, a ja mislim, da je to ovisnost od koje se teško izliječiti moraš se okrenuti kakvom specijalistu ili udrugi koja se time bavi, oni imaju iskustva, i znaju dati dobar savjet
Sorry onda
margarer is offline  
Odgovori s citatom