Tema: Kako dalje?
Pogledaj jedan post
Old 18.07.2017., 11:45   #50
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Naravn da svaka priča ima dvije strane. Ovo je moj pogled na situaciju. On se nije izjasnio osim što je rekao da mu je dobro ( dal je to istina ili nije ne znam ). Činjenica je da dolazimo iz dva potpuno različita svijeta. Njegovi su se bavili poljoprivredom, ni na more nisu otišli dok su moji bili visokoobrazovani i putovali svijetom, skijali i imali totalno drugu briju od njegovih. Njega je očito ta različitost kod mene privlačila, no št je stariji teži tom tipu braka kakav imaju njegovi roditelji ( njegova mama je kućanica, starog se sluša jer je najpametniji na svijetu, zajedno su u vrtu i to su im jedini izljevi nježnosti ). Ja to NE ŽELIM. Da li prigovaram? Prigovaram! Da li ga tlačim ponekad da odemo na neki put, koncert, kazalište? Tlačim. On to ništa ne želi. Imam frendicu s kojom tu i tamo odem van, odem u kazalište...al nije to to...želim svog muža, želim provoditi vrijeme sa svojim mužem. Danas me zvao, bili su u konobi na večeri. Sve je to divno i krasno al fakat se nemogu sjetiti kad je on mene odveo na večeru...ma ni za godišnjicu, valentinovo, rođendan...Ne znam...zvuči li to površno? Što se prijevare tiće, nisam taj tip...uvijek sam se čudila ženama koje to mogu no sad sam se našla u vrlo sličnoj situaciji. Naime dečko ( nije oženjen ) je išao samnom u srednju. Našli smo se ( ekipa iz srednje ) prije kakvih pola godine i zaiskrilo je ponovno ( jer smo se snimali u srednjoj ). Nakon toga mi je počeo slati poruke i bla, bla, bla....govorit mi svakakve lijepe stvari, razgovarat preko tih poruka samnom razgovarat!!! Na momente si mislim ma život je jedan, iskoristi to, provedite noć zajedno, napuni se malo emocijama, bit će ti poslije žao....S druge strane kad bi se to dogodilo, da li bi mogla mužu pogldati u oči, ne bi li me pekla savjest? Mislim ne znam zašto je danas to toliki tabu jer mislim da ljudi to rade na veliko samo ih večina to dobro skriva....Ma ne znam...kad bi se bar malo pokrenuo, ne bi ni pomišljala na neko punjenje ljubavlju.
Nemoj nikako da varas muza......neces time nista dobiti,bices posle samo jos praznija i sto se kaze posle "neces ga moci lako gledati u oci"......ako vec hoces u tom pravcu,bolje se razvedi pa onda nalazi nove momke,ljubavnike,muzeve ili sta vec....

Inace,taj decko sto bi ti "skidao zvezde sa neba",sa kojim mozes da razgovaras itd,itd,to radi samo zato da bi mogao da te odvuce u krevet

Ali meni nije jasno kako to da tvom muzu ne nedostaje sex mesecima?....da li je on postao neki aseksualni lik?.......ili da li si sigurna da on sex ne dobija mozda na nekim drugim mestima ili kako vec?
Zrakomlatski is offline  
Odgovori s citatom