Pogledaj jedan post
Old 10.01.2007., 13:26   #56
Quote:
pivka kaže:
ja im uredno plaćam račune sa kašnjenjem (da 30 kn.više svaki mjesec) i čim mi prođe hebeni kredit od njih kartica ide u smeće i raskidam ugovor.
odvratni su i šugavi!

Potpisujem! Ja sam takodjer imala problema s njima, davno. Kako smo svi doma imali kartice, a stalno nekamo putujemo desilo se to da je racun jedan 2 x placen, eto i to se desi
Oni, gamad, uopce nisu nama javili da imamo "preplatu" niti ju evidentirali na racunima par mjeseci, nego na kraj godine kad sam sredjivala racune ustanovila sam to i napisala im dopis. Tek su nakon njega, KAO, ustanovili da imamo "visak" pa nam ga vratili, a za jedan racun koji nije placen na vrijeme slali su takodjer opomenu i to ono: valuta bila 10.10 a vec 11.10 stize opomena.
Trazila sam povrat sredstava sa kamatom koju oni meni naplacuju na neplacene racune na vrijeme, dopisivali smo se tako par mjeseci, na kraju su mji vratili smo iznos bez kamate.
i danas ih imam, placam clanarinu, tek toliko da imma karticu ako mi opet zatreba nekakav kredit brzinski za kupovinu, ali ju ne koristim vec sigurno 3 godine.
Zato Amex meni zlata vrijedi!
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom