Pogledaj jedan post
Old 19.08.2009., 08:40   #3
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Muškarci su bezosjećajna bića ?

Quote:
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega.
Here comes the . To znači da se ti zaljubiš u ženu koja samo dobro izgleda. Čim dobro izgleda iskre fracju na sve strane Nema veze što joj je IQ manji širine prosječne wc pločice , samo da dobro izgleda.

Quote:
A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali.
A prakticirao si sex bez obaveze koliko puta? Pri tome ne mislim na cybersex

Quote:
Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom.
Oprosti al ovako nešto odavno nisam čuo.
Iste hormone ''za zbližavanje'' kako ti kažeš, luči i muški ženski btw organizam a ne tijelo.

Quote:
A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.
Prvi sex bez obaveze očito nije dobro završio. Samo se nadam da nije cybersex. Čim žena nastoji zadržati istoga , a pri tome ne mislim na ono budi i dalje moj fuck friend jer jebeš ko jumbo jet, nema tu ništa od onoga ''bez obaveze''.

Quote:
Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
Ne rezumjem što hoćeš s ovim reć al nek bude kako je već sročeno. iskreno mislim da ti prvi sex bez obaveze nije sobro završio. Opet se nadam da nije cyber sex
Piramida is offline