Pogledaj jedan post
Old 27.08.2012., 08:28   #611
ne pišete? da napišem svoj napredak itekako dobra je vijest da i dalje ne čupam! onog neodoljivog jakog poriva da čupam NEMA!! češkanje postoji al u puno manjoj količini nego prije,i bez nekih većih problema mu se odupirem,počešem se i to je to. očito trich dijeta donosi rezultate! e sad ,šta bi trebala uraditi da ju u potpunosti inetgriram u svoj način života?smanjit unos fruktoze i složenih ugljikohidrata. što se tiče fruktoze veliki sam ljubitelj slatka, i dalje nastavljam to biti. preporuča se konzumiranje kruha sa smanjenim udjelom ugljikoh.međutim takav kod nas ne postoji.također preporučuje se ne jesti složene UH posebice za one koji kao ja čupaju obrve i trepavice,al ja se tog ni pod razno ne želim oreći,ne pada mi na pamet vraćanje bijelom kruhu,tjestenini..naime protiv depresije se borim upravo prehranom ,a na prvom mjestu je zamjena bijelog brašna cjelovitim,tako da i ovo ostaje na snazi. s ovom količinom češkanja se mogu nositi,tu i tamo unijeti neku manju količinu šećera npr ne smeta mi,a inače sam pobornik zdrave prehrane,pa mi ovo ne pada teško.

pokušajte par dana bar smanjiti šećer i kavu,p javite rezultate
sydney is offline  
Odgovori s citatom