Pogledaj jedan post
Old 27.09.2006., 09:21   #1
Jajnici - ciste i slični problemi [općenito]

Pa zdravo.

Poradi mog općeg neznanja, molim forumašice sa znanjem da me malo upute u cijelu stvar, jer iskreno, googlanje me samo isparanoiziralo. Dajte mi, kao šestogodišnjoj curici, objasnite neke stvari.

Pa dakle.

Posljednjih mjeseci, radi privatnih problema, bijah malo u bananama što se zdravlja tiče, pretežito genitalno i urinarno područje (upale mjehura, gljivice i takve pizdarije). Naravno, za svako liječenje treba i vremena i strpljenja i živaca i sve, i ja se naoružala svime time, i uglavnom, zadnjih tjedana sam skoro normalna.

Dobila mengu 01.09. (deset dana ranije od normale), odslužila ju normalno, jedno šest - sedam dana. Za tjedan dana, oko 15.09. opet neko krvarenje. Ono, vot d fak? Zvrcnem ginićku, naručim se. Bila jučer.

Uglavnom, imam cistu na jajniku (valjda ), veličine 5,5 cm x 3,5 cm, te mi ginićka dala Provera tablete.

Pitanje moje jest: kog vraga bi ta Provera trebala učinit? Odkud mi tolika cistetina najednom, a na zadnjem ultrazvuku u lipnju ni traga ni glasa od iste?

Općenito, kak se živi s cistom ili više njih, jer sam bila ignorantsko tele za informirat se prije ko čovjek.

Fala.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom