Pogledaj jedan post
Old 22.05.2011., 16:13   #79
Quote:
BuciBuco kaže: Pogledaj post
i ja se mnogo bolje osjecam poslije setnje ali ona je sama rekla da je iscrpljena vecinu dana zbog obaveza pa mi se aerobik cini kao jos jedna vise obaveza koju je ona sama sebi nametnula.. mogli bi mozda radije da zajedno zavrse kucne obaveze i da odu u setnju, piknik ili neku drugu zajednicku aktivnost van kuce .. nije napisala sta on radi .. ja sam iz njenih postova skontala da on ima previse slobodnog vremena i cijeli dan samo plazi za njom po kuci
Tako se nekako i meni cini
Cini mi se da je vecina toga na njoj. I onda se jos ocekuje da sretno siri noge.

Glede aerobika, ne mislim da joj je to obaveza, vec bas suprotno, super ispusni ventil, i definitivno to nije ono cega bi se trebala odricati.

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Mislim da cemo napraviti isto sto i vi, posjetiti specijalista, psihologa...
Druge solucije mislim da nema, ja od njega ne dobivam sto trebam, paznju, mazenje, iskazivanje osjecaja, a on od mene ne dobiva sto treba, tj. sex...

Da opterecuje me i to jako, mozda bih bila i spremna mijenjati broj tjednih hopsanja da se on oko istih potrudi, tj iskazuje mi ljubav i na druge nacine...
Sto se tice podjele poslova, nije i tome problem, hoce i on uskociti i pomoci kad treba bez mog zahtijevanja...

Nema veze s akupresurom, hahaha....
Ja sam oduvijek imala slabiji libido od njega, samo ponavljam u vezi nismo imali priliku svaki dan za sex, pa smo odlicno funkcionirali...
Ili sam samo ja tako mislila...Hmmm, mozda je njemu jedan od razloga za brak i taj da svaki dan dobiva...
Sto se tice prijedloga da se probam sexati svaki dan, da je ok i 10 min, probala sam i to da mu udovoljim i to jedan duzi period ali njemu je to kratko i malo i kaze da se dovoljno ne angaziram, naime voli kad zena dominira, a meni se ne da svaki put biti dominantna...
Sad kad sama ovo procitam vidim da nam ocito treba ne psiholog nego sex terapeut...
Ma ne treba vama nikakav terapeut, vec se ja naprosto ne mogu otresti dojmu da se niste dovoljno potrudili iskomunicirati problem.

Cini mi se da si ti u dnevnoj komunikaciji malo pasivnija, bojis se odbiti, reci NE, i slicno. Jesi li ga ikada onako zapravo odbila? Na relativno dulji rok?

To zna jako pomoci, naravno, ako su osobe normalne

Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
zato bi bio nesiguran u sebe ako forsira cesti odnos? zasto mi uvijek branimo njihovu muskost i pazimo da nekaj krivo ne kazemo o njegovom velicanstvu-kurcu?
Da je impotentan ili slicno povjerovala bih da forsira seks da si dokaze da je sve ok.
Ja vjerujem da on nju prije ucjenjuje, igra na empatriju, griznju savjesti, sto li vec samo da dobije. I da je toliko sebican kada je u pitanju seks da uopce ne razumije njene potrebe i zelje. To zakljucujem iz zabrane hodanja u donjem rublju, prigovora da u seksu nije mastovita, dominatna, kontinuiranog trazenja povoda za seks u dodirima ili poljupcu i na kraju izbjegavanja njeznosti jer njega to uzbuduje.
U to vjerujem jer je mene seksolog u tom smjeru secirao i pretreso dok nije zakljucio da moj muz sere i da je sa mnom sve ok.
Zanimljiv post, i svakako vrijedan paznje

Dobra je stvar sto su normalne osobe u stanju mijenjati takvo ponasanje, ako stvarno vole partnera.

Zato je bolje cim prije istjerati to na cistac, gutanjem govana i udovoljavanjem problem postaje samo dublji.

Zadnje uređivanje Nica : 22.05.2011. at 17:42. Reason: spajanje postova, MQ
TincH is offline  
Odgovori s citatom