Pogledaj jedan post
Old 11.12.2011., 20:48   #11
Quote:
Kvazar1 kaže: Pogledaj post

Ovako vi "moderatori" zadirete u deklaraciju o pravima pacijenata, koji ako raspravljaju o nečemu što se na njih odnosi i što bi im eventualno moglo umanjiti patnje i bol, nemate pravo donositi odluke u ime tih ljudi i uskraćivati im informaciju na temi koja je o MS. Vi to činite arogantno, kao sveznalice a vrlo često i nekulturno razmećući se svojom moći.
Zbog toga taj topic o MS i jeste krepao i to nije napisala RE-xp nego ja i dalje stojim iza toga.
Pogledate sto se sve pise i na koji način informira na "Multiple sclerosis international federation" http://www.msif.org/en/resources/msi...cus/index.html
pa ce vam biti jasnije da je sve u funkciji potreba pacijenta i daleko od arogancije kakvu vi moderatori pokazujete.
Stoga je na MS na ovom forumu sve manje zanimljivih informacija i taj nekada dinamičan topic jeste krepao, posebice od kada je ova grupa moderatora ili kako se sve zovu prisutna.
Tko vam uskraćuje informaciju i ko vam brani da pišete o tome? Nigdje vam nitko nije rekao da na ovom forumu ne smijete to pisati, ne smijete jedino na pdf-u Zdravlje. I nemojmo se sad praviti grbavi, temu na zdravlju ste imali i napravili ste cirkus od nje (vi forumaši, ne mi moderatori) i svoja prepucavanja i vrijeđanja ste s teme ste selili i na MS temu.

Slobodni ste otvoriti temu na pdf-u Alternativno liječenje, evo ja ću vam čak i staviti link u 1. post na tu temu ako treba ali na zdravlju o tome nećete pisati. Žao mi je, imali ste priliku i prokockali ste je.

I MS tema je živa i ljudi tamo i dalje postavljaju pitanja i dobivaju odgovore, tako da ti ne stoji baš ta tvrdnja da nitko tamo ne piše.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...

Zadnje uređivanje leeloo27 : 11.12.2011. at 21:05.
leeloo27 is offline