Pogledaj jedan post
Old 24.08.2016., 10:01   #71
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Rogoland; sva tvoja razmišljanja su na mjestu. I ne treba stručna osoba za ovo o čemu ti pišeš. Treba samo razum.

Taj čovjek mami tvojie djece nije; jer prijatelji ne prespavaju povremeno kod svojih prijateljica; pogotovo ne diejle postelju.
Djeca nisu tupa ni glupa ni bedsta; uvijek i u svakoj dobi razumiju; samo je pitanje dali im mi znamo prezentirati i pojasniti na ispravan i adekvatan način. Jasno da nema potrebe tog muškarca predstavljati kao prijatelja s povlasticama, kako neki navode, jer klinke nemaju baš pojma za izraz " povlastice"; nemaju pojma , ni pobliže, šta je to prijatelj. Njima je to onaj s kime se igraš u vrtiću i koji ti dođe doma na ročkas.

Tvoje curke najviše buni, u svemu ovome, to povremeno spavanje te osobe u njihovom domu. Jer, djeca vole rutinu, on im je razbije. A da poznajem majku tvojih curica; prvo kaj bi joj rekla je : ili ili; ili krenite zajednički ti i taj ili ajde bok.
Djeca vole stabilnost.

Pazi kojeg peseka budeš nabavio; jer nabavljaš ga sebi. I nemoj da završi na cesti jer više nećeš imati : volje, vremena, blah blah......




Pa ta mama je trebala već odavno i sama sebi to iskristalizirati.

Kaj, treba sprobavanje od dvije godine. Računamo da je to neka razumna ženska, sa nešto iskustva. Hoda s dečkom dve godine, on povremeno prespava kod nje?

Dajtenajte.

I da, svakako da je bolji i ispravniji termin : mamin dečko . Curke od 6 i 10 znaju kaj su dečki.
Nemam ja kome reći bok....osim djeci...a to nije opcija. Nit se mogu postavljati na takav način.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom