Pogledaj jedan post
Old 03.12.2017., 00:13   #97
Quote:
klto kaže: Pogledaj post
Čitao sam dosta o Enohijskoj magiji. Doduše nisam se u nju previše praktično upuštao zato što mi se doimalo prekompliciranim izrada svih tih rekvizita koji trebaju za zvanje. Stoga sam se radije prepustio eksperimentiranju s Goetiom, gdje je dovoljno za prizivanje jednog od demona nacrtati njegov sigil na parčetu papira. (tako sam barem mislio).

Demoni su mi se uredno javljali (mentalno) i davali mi odgovore na moja pitanja. Sad, nakon što sam prestao prakticirati tu crnu magiju (zbog toga što je par stvari pošlo po zlu), zaključio sam da su mi demoni govorili hrpu laži i lažnih obećanja (recimo o budućem poslu i životu u inozemstvu) - čak su mi predvidjeli dva infarkta i takve nebuloze. Nikako ne bih preporučio eksperimentiranje s Goetiom.

Htio bih se možda rađe pozabaviti anđelima Enoha - što će reći da me interesira jesi li oni u mogućnosti da ispune neke prosto materijalne želje?? Trenutno sam na toj sferi vrlo slab. Pa ako je netko može podijeliti svoja pozitivna iskustva? Bio bih zahvalan!
Biti ću blag

Ne možeš reći da ne preopručuješ Goetiju kada nisi napravio ništa što se tiče zaštite i osnovnih stvari koje se rade u prizivanju demona. U biti, čudi me da si uopće uspostavio kontakt samo sa komadom papira.

Ako nemaš namjeru napraviti bar osnovne materijale za priziv ne preporučujem ti ni Goetiu ni Enohijanu.

Podsjećaš me na naše tiriste, čehe, koji u japankama i kratkim hlačicama krenu na velebit i kada HGS dođe po njih oni kažu da "ne preporučuju odlazak na velebit"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom