Pogledaj jedan post
Old 31.08.2007., 00:20   #13
Zabava
Voditeljka „Velikog brata“ igra u seriji
Marijana kao medicinska sestra
Autor: M. Radojković | 26.08.2007 - 00:01


Marijana Mićić, voditeljka producentske kuće „Emotion“, uskoro će se pojaviti u novoj seriji „Ljubav i mržnja“ koja će se od kraja septembra prikazivati na „Pinku“. Marijana za „Blic“ otkriva šta očekuje od drugog serijala „Velikog brata“, kako se snalazi na snimanju serije i priznaje da je srećno zaljubljena.

- U seriji „Ljubav i mržnja“ glumim medicinsku sestru koja je zaljubljena u svog šefa, direktora bolnice. Ali, on već ima ženu, decu i ljubavnicu... Našu ljubav najbolje opisuje moja replika iz serije: „Nisam mu ni prva, ni druga, već treća“. Moj lik je, prema tekstu, pomalo zao, ali ja ću se glumom potruditi da ne ispadnem tolika zloća. Jer, ja sam zaljubljena i šta god da uradim, radim iz ljubavi - objašnjava Marijana.
Priča serije koja je nalik čuvenoj „Dinastiji“ vrti se oko porodice Lazarević koja je prebogata, ali ima svoje probleme koji, ipak, ne mogu da se reše novcem. Glumačku ekipu čine Ivan Bosiljčić, Branko Đurić, Milica Zarić, Katarina Radivojević... a za sada je snimljeno dvadesetak epizoda.
Iako je Marijani ovo prvi put da glumi u seriji, kaže da nema tremu: „Na snimanju se super provodim i ne doživljavam to kao posao. Moj partner je Ivan Bosiljčić, s njim sam već radila na jednom projektu, tako da mi uopšte nije teško“.
Sredinom septembra saznaćemo koju će ulogu imati Marijana u novom serijalu „Velikog brata“ koji se najavljuje pod parolom „Očekuj neočekivano“.
- Ovaj serijal će tehnički i u ostalim stavkama sigurno biti bolji od prvog. Jedini problem je što ljudi koji sada uđu u kuću znaju kako sve to izgleda, kada i šta se snima, šta gledaoci vole ili ne, pa mislim da takmičari neće biti toliko opušteni kao prva ekipa. Možda će isuviše praviti strategije, a možda baš to bude najinteresantije - zaključuje mlada glumica i voditeljka.
Iako se dosta spekuliše o njenom ljubavnom životu, Marijana kaže da je srećno zaljubljena i da njen dečko nema veze s javnim životom.
- Imam dečka, dugo smo u vezi i jako sam zaljubljena. Ipak, on nije poznata ličnost i ne želim da otkrivam ko je - rekla je voditeljka najpopularnijeg šoua u Srbiji.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom