Pogledaj jedan post
Old 17.02.2008., 23:10   #8
Evo, da se i ja javim i kazem ti da nisi jedini!
Inace, pisao sam vec pod raznim temama o mom problemu! Uglavnom, pod veliki dio problema koji imas se mogu i ja ispod podpisati!
Prosao sam hrpu pregleda..pa da nabrojim malo: nekoliko pregleda stolice (sve OK), UZV abdomena (sve OK), gastroskopija (lagani kronicni gastritis, HP negativno), provokacije na amebe (sve OK-po mojem sudu, najtezi pregled), kontrola urina nekoliko puta (prvo nista pa onda u zanemarivoj kolicini neka bakterija, kao ne treba lijeciti), promjenio dva gastroenterologa i doktora opce prakse jer su mi rekli kako to uopce nije problem, ak nema krvi u stolici il stalnih teskih bolova, nama panike..pa nek cekam da mi se malo zivot sredi itd itd.
Trenuacno trosim Rudakol al nekako kao da i nije nekaj posebno bolje, trosim 3 puta dnevno po dvije tablete i tako vec 3 mj. Valjda desetak vrsta tableta trosio i nista..
Inace, nije to problem da nekaj boli..al neugodno mi je kad recimo na predavanjima il ispitu pocne krulenje i zavijanje u meni..neugodno je..i to stalno stalno tako..i onda se ne mogu koncentrirati na rad, ucenje il kaj vec radim nek samo slusam i cekam kad ce pocet! Jedva docekam jutro i brzo na wc, imam osjecaj ko da cu puknut a navecer nista..i tak dalje..mogo bi pricat o mojim problemima do sutra..
Tak da, nisi jedini..ima nas vise isti problem..potpuno te razumijem! Problem postoji a nikako naci rjesenje kak se rijesiti toga!
Ak nadjem rjesenje, javim!

Lp
zac013 is offline  
Odgovori s citatom