Pogledaj jedan post
Old 23.11.2010., 10:31   #514
R.I.P. Mahir Mostić, Visoko, Bosna i Hercegovina

The Globe and Mail:
Quote:
The doctor said Mr. Mostic returned to the clinic in October, and he was injected with medication in a bid to dissolve the clot. The day after the procedure, his blood pressure began to drop and Dr. Fallas suspects he suffered internal bleeding. Doctors tried to find the source of the bleeding, but to no avail. For religious reasons, his family requested that his body not be autopsied, Dr. Fallas said.
R.I.P. Mahir Mostić, Visoko, Bosna i Hercegovina:

Petak, 22 Oktobar 2010 14:43

http://www.visoko.co.ba/visoko/rip-mahir-mosti.html


Quote:
U gomili loših vijesti koje su danas ušle u moju glavu vijest o smrti Mahira Mostića me dotukla. U želji da malo odmorim mozak odlučio sam prošetati i negdje kod Opštine zaustavi me prijatelj i kaže, ..."jesil čuo da je umro Mahir Mostić u Costa Rici".!? Znao sam da je Mahir bio u Americi i Kanadi, čuli smo se povremeno na Facebooku, zadnji put mi je napisao da želi da mu uradim majicu kao što je jedna moja koju koristim kao sliku profila sa podacima o stradanjima Bosanaca u ratu. Mahir Mostić je pripadao mojoj generaciji, bio je, kako se to voli reći, fina gradska raja. Mislim da smo se znali otkako znam i za sebe, sjećam se koliko se samo borio za svoju sestru Selmu kada je obolila, Došao je tada na Radio Q i nevjerovatnom voljom i snagom sve nas oko sebe pokrenuo, medijski smo upoznali sa slučajem Selme Mostić cijelu BiH, organizovali smo veliki humanitarni koncert u KSC "Mladost", doveli tada najveća muzička imena iz BiH, bilo je prepuno prikupljeni novac bio je značajan za daljnje liječenje njegove sestre. Na žalost to nije bilo dovoljno u Selminoj borbi za život ... Nakon toga sam saznao da je u Americi, a onda mi se javio iz Kanade preko FB-a. Nedavno je dolazio u Visoko, nažalost nismo se vidjeli, iz dopisivanja preko Facebooka stalno je pokazivao koliko voli Visoko.

Nakon što sam danas saznao za njegovu smrt odmah sam provjerio njegov profil na Facebooku, zadnja aktivnost koja mu je bila na ovoj društvenoj mreži je: "Mahir kaže da mu|joj se sviđa Visoko.co.ba (Web stranica).

Nek ti je vječni rahmet brate ....
Za sobom je ostavio sedmogodišnjeg sina Karima.
__________________
Me and my brothers Jake and Elwood - We're on a mission from God.
Ovaj post je osobne naravi, ne uvjerava, ne savjetuje, ne docira. Za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama ovog posta upitajte svog liječnika ili ljekarnika.

Zadnje uređivanje Malden : 23.11.2010. at 10:46.
Malden is offline