Pogledaj jedan post
Old 15.05.2008., 22:20   #83
Quote:
ztrew kaže: Pogledaj post
Ne mislim se ubit jos sam dovoljno jak, ali zelim istraziti i tu opciju koja zvuci primamljivo. Ogroman je pritisak. Zavrsis fax i imas opcije: ne dobijes posao i nemozes nista, dobijes posao na neodredeno i nemozes nista, dobijes posao za stalno i placa ti je takva mala crkavica (ono sto sin tajkuna potrosi u dva izlaska) da opet nemozes nista. Pokusat cu otici van, zelim u Njemacku ili Kanadu zapoceti zivot. Nemozes si ni pristojan auto priustit (ne neki luksuz, obicna srednja klasa), dok se drugi hvale kako imaju po 3 auta. Da mi je znat odkud vade svu tu lovu. A svi znamo kakav je balkanski mentalitet: ne vrijedis nista ako nemas nista tj. vrijedis onolko kolko imas. Bez love te nijedna ne zeli pogledat. Radis po cijele dane i nemas nista. U Kanadi multimiljarderi normalno šeću cestom i druze se s "obicnim" ljudima, a ovdje se ponasaju kao nekakvi feudalci i vlasnici svega. "Vazal mog vazala nije i moj vazal". To je sve sto sam naucio iz one jebene povijesti, a to je nasa stvarnost. Ovo je 15. st. feudalizam.
Zelim procitat iskustva ljudi koji su vec bili na onoj strani, kakav je osjecaj umirati, ako je to super feeling zasto ne.
i ti se oćeš ubiti samo zato jer nemožeš nać posao , nemožeš kupit auto i misliš da su svim curama bitni lova i auti? razlog za samoubojstvo ti je fakat moćan

nemožeš odmah imati sve, polako s vremenom se sve stiče,a ne preko noći
bond007 is offline  
Odgovori s citatom