Tema: Sai Baba
Pogledaj jedan post
Old 09.02.2009., 14:36   #82
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ustvari sedmero znam da ih je mazao, samo od jednog za spolovilo.Četvero iz hr.Seksualna energija je najjača zemaljska energija, može napraviti velike probleme čovjeku u njegovom razumjevanju sebe. Upravo svjedočim kako krivo shvaćena razara osnovne temeljne vrijednosti i čovjeka povlači u totalno neodgovorne poteze.
Moguće (gledajući ga kao avatara) netko ima zasluge pa dođe na direktnu terapiju.Moguće je pedofil koji je imao neke "moći"...Što je je, on maže ljude sa nekakvim uljem i ima kontakta sa muškarcima i to je nedvojbeno. To nitko iz Sai organizacije nemože poreć'.Već par godina pokušavam razraditi tu priču, ali zasad nemam neko čvrsto mišljenje. Vrijeme će pokazati svoje. Nisam 24 sata uz njega.Njegov odgovor je često God is pure...
Koliko sam čuo onaj mladi amer na kojem su temeljili ovi internet "borci" je odustao od tužbe (ovo treba provjeriti).Ono sa datumom rođenja je šuplje dosta.Da mu neko piše govore ili da kada on priča na telugu, a oni poslije u prijevodu formiraju novi govor je šuplja priča svakoga tko je bio tamo. Pa nisu tamo samo zapadnjaci, ustvari ih je većina Indijaca iz okruženja, ima ih sa profesorskim titulama..Od ovih sedmoro, trojica su i dalje sljedbenici.
Pošto on to radi, ljudi to ne razumiju, pa su onda laka meta "internet boraca za pravu stvar".Uglavnom na istome temelju oni poslije razviju priču koja ide dalje, guženje, pušenje itd...mislim da je to bullshit, jer ako ti osoba koja je sa tobom proživjela godine može ti lagati u lice praveći te budalom, zašto nebi neki danac ili amerikanac.
ovo za spolovilo sumjam Graham, opet slusas tudje price, ako nisi vidio, onda ne mozes ni govoriti...bila sam u grupi ljudi na intervju i bilo mi je neugodno sta ljudi tamo bleblecu, mole za novac, posao, kucu, a navodno samo zele ljubav, mos mislit...jednog odvjetnika (koji je navodno duhovnjak a usudio se pitat novac) je pitao; tko si? a on mu kaze lawyer Swami, a ovaj njemu kaze, ne ti si lair (lazov) a tip je stvarno lazljivac...i sad naravno kad mu to kaze u intervju sobi prepunoj ljudi- onda to njemu zasmeta jer 30 ljudi cuje istinu o njemu i naravno da ce ga ic blatit u buducnosti jer njegov ego to ne moze podnit, ili kad zeni koja je s nama mjesec dana u grupi i koja nas je konstantno ogovarala, dodje Sai Baba i rece joj; bla bla bla i da je lajavica, da vidis kako je umukla i nije rijeci vise ikad progovorila...jednome je isto reka da ima majmunski um i da nema sta ovdje trazit i nek ide kuci... Ljude polude jer cuju istinu, cuju ono sto ne zele cut, a kako nikad nisu nasamo sa njim vec su to velike grupe ljudi iz iste zemlje, onda to bude jos gore jer ima svjedoka...ti momci za koje si rekao da ih dira, sam si rekao da imaju problematicnu seksualnu energiju, naravno, onda je najlakse rec da te neki tamo guru pipkao pa da imaju opravdanje za to ubuduce...a mojoj mami (koja je prije 10 godina imala strasnu nesrecu i lomove na desnoj nozi, jedva prezivila od operacije i sepse) ju je upitao kako joj desno koljeno, kad je zanijemila od cuda, rekao joj je; sve znam, znam i za druge bolesti, tvoje zdravlje i nije lose kao sto ti mislis...moja mama je danas uspila ozdravit, nasli smo alternativnog ljecnika koji ju je nakon 30 godina konacno izljecio...
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom