Pogledaj jedan post
Old 21.12.2013., 12:47   #71
dobro, koji je tvoj problem?

jesu li podnijeli prijavu bajiću u vezi obnove stadiona, preplaćenih stolica itd.? jesu. i šta je bilo? ništa. stoji u ladici.

je li ekipa iz zzd-a prijavila dinamo sportskojj inpekciji? jest. i šta je bilo? poslali zzd-u jedno rješenje koje govori da mamić krši zakon gdje ne daje članovima jedne udruge da sudjeluju na skupštini i biraju predstavnike a drugo rješenje poslali mamiću u dinamo gdje je to nestalo iz rješenje i gdje nema nikakvih problema i šta se događa? ništa, nastavlja dalje s radom ta nelegelno vođena udruga.

jesu li to podnesene prijave? jesu. šta su uradile institucije ove države? ništa.

s druge strane, šta je sama država uradila? ništa. zašto? zato jer očito ima sve pokriveno što treba imat. to je moje objašnjenje. tvoje je da radi sve po zakonu iako ti ja dokažem da ne radi a ti me onda pitaš zašto se ne podnese prijava protiv njega. a moj ti je onda odgovor da se vratiš na početak ovog posta pa kreneš iz početka čitat.

edit: i nelegalno vođenje kluba baš jest najveći problem, jer to omogućuje sve ovo ostalo, sukobe interesa, pranje novca i sve ostalo...

Zadnje uređivanje crash1004 : 21.12.2013. at 13:04.
crash1004 is offline  
Odgovori s citatom