Pogledaj jedan post
Old 19.11.2015., 02:42   #30
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...gedije-1038265

Prilikom izricanja kazne u obzir su uzete olakotne okolnosti žaljenja, spremnosti na isplatu odštete, činjenica da prethodno nije osuđivan i da ima zdravstvene probleme. Kazneno djelo sutkinja je prekvalificirala iz neizravne namjere u nehat, odnosno, uzela blaži oblik djela za koje je kazna predviđena u trajanju od 6 mjeseci do pet godina zatvora. U zatvor ide ako u roku od tri godine ponovi kazneno djelo, no nije mu zabranjeno upravljanje brodom.

Ovaj dio mi je posebno zanimljiv. To smeće, šljam, gnjus, odvratno govno, je već ubilo dvoje ljudi, 1980. Mandu Vučković i 1989. Nadu Petrović.

I tadašnje Općinsko javno tužilaštvo je obustavilo postupak protiv njega, a smeće se tada branio svojim bijegom sa nesreće - jer se boji krvi, za čega je dao i vještačenje psihijatra.

Dakle dragi moji forumaši, pričamo o smeću koje je nekažnjeno ( da, nekažnjeno, jer uvjetna kazna u ovom slučaju je retardirana ) prošlo sa ubojstvom 4 ( slovima: četvero ) ljudi.

Mene zanima kako mi ijedan pravnik može ovo opravdati i kakve su to olakotne okolnosti ( valjda zato što nije osuđen tada, ali nema veze što je ubio dvoje ljudi? )?

Ovo je eklatantni primjer korumpiranosti sudstva i nejednakosti pred sustavom. Bitno da hvataju klince koji puše travu i trpaju ih u zatvore, a ovo govno, smeće najodvratnije slobodno šeće, kao četverostruki ubojica. Bonus, može nastaviti drkariti sa svojom jahtom.

Nadam se da će mu slučajno presjeći put Jadrolinijin trajekt, dok ga bude prala sinkopa.
zaboravio si napomenuti da je sljam trazio odstetu za stete na jahti od talijana("Ne treba zaboraviti niti činjenicu da je Horvatinčić tužio obitelj Talijana koje je ubio jer je jahtu vrijednu 400 tisuća eura morao prodati za 185 tisuća."), koliko moras neljudskosti imati za tako nesto, kako taj covjek mirno moze spavati nakon toliko ubojstava....

dok god ovom drzavom vladaju lopovi i ubojice i dok nam je sudstvo puno uhljeba koji jedva cekaju da im das mito nece nam bit bolje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...za/856776.aspx

zasto me ne cudi da je blizak s hdzom, cini se da svatko u ovoj drzavi ko je nesto ukrao i napravio neko zlo je povezan s tom strankom

evo i dobar komentar s indexa:" Čini mi se da svi ti nekadašnji taksisti, šoferi, sljakeri koji se docepaju nekog upitnog bogatstva postanu financijeri HDZ-a. Čovjek se zapita..."
random101 is offline  
Odgovori s citatom